לוח שידורים

התוכניות החדשות במאי ב-yes ו-StingTV 

yes ו-StingTV עדכנו מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו בשירות שלהן במהלך חודש מאי. בין התכנים: אלף, לעוף על אנה וסוכן חשאי: ספיישל

yes ו-StingTV עדכנו מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו בשירות שלהן במהלך חודש מאי.

אלף – סדרת דרמה בהשראת האירועים האמיתיים שהסעירו את המדינה. מבוסס על ספרה של אודליה כרמון “אשת הסוד”. 6 נקודות מבט שונות מספרות את סיפורו של נשיא מדינה חדש, אשר מסתבך בפרשיית תקיפה מינית. החלטותיו השגויות של הנשיא מביאות להרשעתו באונס. הנשיא החדש שנכנס לתפקיד (יעקב זדה- דניאל, “פאודה”), מתחיל מערכת יחסים קרובה עם אשרת (נלי מירה רובין), עובדת צעירה המוחמאת מהיחס הקרוב של הנשיא אליה, אך היחסים במהרה הופכים לתקיפות מיניות שהורסות את חייה. כשהיא מחליטה להתעמת עם הנשיא ודורשת תשלום עבור שתיקתה, אבינועם, יועצו הקרוב, מציע להתלונן על סחיטה, אבל אז, חשדות שיש פה סיפור אחר, עולים. כל הפרקים ב-18.5 גם ב-StingTV.

לעוף על אנה – אנה סולינסקי (אנה זק), תלמידת תיכון מאשקלון, ומלצרית ב”דג על הגג” (קומת קרקע בפסג’), הופכת בן לילה לסנסציה אחרי שאריאנה גרנדה משתפת טיקטוק שלה. אנה מקבלת הצעה להפוך לכוכבת בינלאומית, כולל חיים חדשים ונוצצים מעבר לים. הכל נשמע מושלם למעט פרט אחד – אם לא תוביל את מקהלת בית הספר העלובה לניצחון בטקס המקהלות העירוני – אחותה הגאונה, אלכס, תאבד את מלגת הלימודים היוקרתית שלה. במהלך חודש מאי ב-VOD Kids ו-StingTV.

שרברבי הבית הלבן – White House Plumbers – מיני סדרה מבית HBO בכיכובו של וודי הרלסון שחוזרת לפרשת ווטרגייט ולאירועים שהובילו להתפטרות הנשיא ניקסון. החל מה-2.5 גם ב-Sting TV.

מרגל בין חברים – A Spy Among Friends – מותחן ריגול בכיכובם של דמיין לואיס (הומלנד) וגאי ריצ’י. סוכן חשאי נשלח לביירות לנסות ולהחזיר את חברו הטוב שהתגלה כסוכן כפול. כשהחבר מצליח להימלט לברית המועצות – הוא הופך לחשוד בעצמו. ב-23.5.

נאשמים – Accused – דרמת פשע חדשה המבוססת על הסדרה הבריטית של ה-BBC בעלת אותו שם משנת 2010. הסדרה עוקבת אחרי אנשים רגילים שמוצאים את עצמם עומדים למשפט על פשע שאינו ידוע, ועלילה שמוצגת לעיני הצופים במהלך הפרק דרך עיני הנאשמים: במה הם נאשמים, ואיך הגיעו למשפט. הסדרה מתמקדת באנשים פשוטים, כאלו שהם חלק מהקהילה, אנשים עובדים, בעלי משפחות שלא התכוונו לפשוע אלא רצו רק “לעזור” ומשאירה לצפופים את הדילמה האם הפשע שלהם היה מוצדק או לא? ב-20.5.

חנוקה – Smother – עונה שלישית ואחרונה לדרמה הבריטית. העונה החדשה ממשיכה את הסיפור המרתק של משפח הרן, ואל (דרבלה קירוואן), שלוש בנותיה ושני נכדיה, לאחר מותו של אב המשפחה דניס בנסיבות חשודות. ב-10.5.

קתרינה: עונה 3 – The Great – עונה חדשה לדרמה תקופתית קומית. בעונה החדשה קתרינה ופיטר מנסים להחיות את נישואיהם לאחר בעיות קלות שפקדו אותם כשניסו להרוג אחד את השניה. ב-13.5.

לאהוב אותי: עונה 2 – Love Me – עונה חדשה לדרמה הרומנטית על משפחה אוסטרלית והדינמיקה המורכבת ביניהם, כשכל אחד בנפרד מתמודד עם אתגרים משלו במציאת אהבה וזוגיות. ב-20.5.

המפרץ: עונה 4 – The Bay – בעונה החדשה של דרמת המתח והפשע מבית ITV, מרשה תומסון (קוברה, צווארון לבן) חוזרת לגלם את DS ג’ן טאונסנד, קצינת הקשר המשפחתית, שחוקרת מקרי מוות אכזריים בעיירה מורקמב היפה לחוף הים. ב-28.5.

רצח בשלושת האורנים – Three Pines – סדרת מסתורין וחקירות רצח חדשה מבית אמזון פריים בכיכובו של אלפרד מולינה (ספיידרמן: אין דרך הביתה) המבוססת על הרומן פרי עטה של לואיז פני ומספרת את סיפורי חקירות הרצח של הבלש ארמנד גמאש. כל שני פרקים יעסקו בחקירה אחת. ב-14.5.

סוכן חשאי: ספיישל – Intelligence: A Special Agent Special – בספיישל המיוחד של הסוכנים המיוחדים, האיום הנוכחי שהכנופיה שלנו מטפלת בו במפקדת התקשורת הממשלתית, הוא אישי. כשעתידה של יחידת “סייסק” עומד על הפרק, חברי הצוות צריכים לנקוט בפעולות חריגות כדי לשמור על המוניטין שלהם ועל עבודתם. החל מה-1.5, גם ב-StingTV.

שרה סילברמן – ספיישל סטנדאפ – שרה סילברמן, חוזרת ל-HBO לספיישל סטנד אפ חדש, השני שלה עבור הרשת. המופע צולם בפני קהל חי בתיאטרון וילבור בבוסטון. ב-29.5, גם ב-StingTV.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: