לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים ביוני בדיסני+

דיסני+ עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש יוני. בין התכנים: פלישה סודית, ללכת עד הסוף (סדרה חדשה) ואווטאר: דרכם של המים

שירות הסטרימינג דיסני+ פרסם אלו תכנים חדשים יעלו בחודש יוני.

ללכת עד הסוף – The Full Monty – הסדרה בת שמונה הפרקים (בני שעה כל אחד), שמתרחשת 25 שנים לאחר סרט הלהיט הבריטי, תעקוב אחר אותה להקת אחים, עת שהם מנווטים בעיר הפוסט-תעשייתית שפילד, ובמגזרי הבריאות, החינוך והתעסוקה המתפוררים של החברה. הדרמה הקומית תחשוף מה קרה לבני החבורה לאחר שהתלבשו, תחקור את הרגעים השמחים, המטופשים והנואשים יותר שלהם. היא תדגיש גם כיצד עולמם המצחיק של גיבורי מעמד הפועלים הללו – שעדיין מתגוררים בשפילד – השתנה בעשורים שחלפו. ב-14 ביוני.

פלישה סודית – Secret Invasion – בסדרה המתרחשת ביקום הקולנועי של מארוול בהווה, ניק פיורי לומד על פלישה חשאית לכדור הארץ על ידי פלג של סקרולים משני צורה. פיורי מצטרף לבעלי בריתו, כולל אוורט רוס, מריה היל והסקרול טאלוס, שבנה לעצמו חיים חדשים על כדור הארץ. יחד הם במירוץ נגד הזמן כדי לסכל את פלישת הסקרול הממשמשת ובאה ולהציל את האנושות. החל מה-21 ביוני.

אווטאר: דרכם של המים – Avatar: The Way of Water – לאחר יותר מעשור מאירועי הסרט הראשון, הסרט אווטאר: דרכם של המים מספר את סיפורה של משפחת סאלי (ג’ייק, נייטירי והילדים שלהם), הצרות שבאו בעקבותיהם, המאמץ שהם עושים כדי לשמור אחד על השני, הקרבות שהם נלחמים כדי להישאר בחיים והטרגדיות שהם חווים. ב-7 ביוני.

סיינט X – Saint X – סדרה זו, המסופרת על פני מספר צירי זמן, חוקרת את ז’אנר “הנערה הנעלמת” ומשבשת אותו בעודה בוחנת כיצד מותה המסתורי של אישה צעירה במהלך חופשה אידילית בקריביים יוצר הדהוד טראומטי שלבסוף מאיץ באחותה ששרדה לצאת למרדף מסוכן אחר האמת. ב-7 ביוני.

חריף אש – Flamin’ Hot – סרט המבוסס על סיפורו האמיתי מעורר ההשראה של ריצ’רד מונטנז (ג’סי גרסייה), איש האחזקה של חברת פריטו-ליי אשר תיעל את המורשת והחינוך המקסיקני-אמריקני שלו על מנת להפוך את החטיף האייקוני “צ’יטוס חריף אש” לחטיף ששיבש את תעשיית המזון, והפך להיות תופעת תרבות פופ עולמית. ב-9 ביוני.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: