לוח שידורים

נטפליקס אוסרת על שיתוף חשבונות בישראל

נטפליקס הודיעה הערב על איסור שיתוף חשבונות בישראל, שליחת התראות למנויים והיא גם לא תאפשר למנויים לנטפליקס דרך פרטנר TV, סלקום TV וכו׳ ליהנות מהטבה חדשה

הערב (שלישי) נטפליקס יצאה בהודעה ממנה חששו ישראליים רבים, מהיום היא תתריע במייל בפני משתמשים בארץ על שיתוף חשבונות עם אנשים שלא גרים בבית שלהם.

בהודעה של נטפליקס נכתב שחשבון נטפליקס מיועד לבית אב אחד, משתמשים הגרים באותו בית יכולים להשתמש בו בכל מקום, אם זה בבית, בדרכים או בחופשה (כנראה הכוונה כאן לשימוש מעבר לים, צ.ה) וגם בטלוויזיות בבית מלון או מקומות אחרים.

נטפליקס גם מציעה הטבה (או במקרה הזה גזר אחרי המקל) עבור משתמשים שלא יוכלו ליהנות מהחשבון של החבר שלהם, מנוי במחיר מוזל. נטפליקס מציעה לבצע העברת פרופיל ולקבל מנוי חודשי ב-17 שקל. ההטבה הזאת לא תהיה זמינה למשתמשים שמשלמים על מנוי דרך שירותי צד שלישי, כמו פרטנר TV, סלקום TV וכו׳.

כזכור, נטפליקס החלה בשנה האחרונה בדרכים שונות לחסום שיתוף סיסמאות באמריקה הלטינית וכנראה עכשיו היא מרגשה בשלה להמשיך במהלך שלה גם בישראל. לדברי נטפליקס, יותר מ-100 מיליון בתי אב בעולם משתפים את החשבונות שלהם, מה שפוגע מבחינתה בהשקעה בתוכן טלוויזיוני וקולנועי מצוין.

איך נטפליקס תמנע מכם שיתוף חשבונות?

במטרה למנוע מכם את שיתוף החשבונות, נטפליקס תבקש להגדיר את החשבון במיקום עיקרי. אומנם נטפליקס לא משתפת בהודעה מידע על התהליך הזה, אבל כנראה זה קשור למכשיר עיקרי כמו טלוויזיה, אותו אנשים לא מניידים.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…


3 תגובות

  1. אין להם אפשרות לעקוף את זה חוץ מדבר אחד, זה כתובת ip ומכשירים קבועים שמחוברים.
    איך מי שיודע כיבוי ראוטר למשך 5,10דקות משנה את הכתובת שלך מה שאומר שהם לא יכולים כל כך לעצור את הדבר ואם אני עושה כל שבת אצל ההורים, והחבר לחיים משתמש גם הוא איך עושה את זה בבית שלנו.
    יש דרך איך היא לא כל כך הגיונית מה שיכול לגרור את החברה לתביעה יצוגית, וחדירה לפרטיות.

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: