לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים ביוני בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש יוני. בין התכנים: מניפסט: עונה 4 – חלק 2, מראה שחורה: עונה 6 וטיילר רייק: חילוץ 2

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש יוני. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: המפקדת, המרחק שביניהם והג׳וב הבריטי.

אמת או חובה: עונה 4 – Never Have I Ever – שנת הלימודים האחרונה סוף סוף כאן. התלבטויות לגבי מכללות, משברי זהות והתאהבויות שלא מרפות. האם דייווי וחבריה מוכנים לקראת העתיד? ב-8.6.

טיטאנים: עונה 4 – Titans – לא קלה היא דרכם של הטיטאנים בחזרה הביתה. הם נאלצים להתמודד עם כת רבת עוצמה וקטלנית במטרופוליס, שמטרתה להשמיד אותם ואת העולם כולו. ב-25.6.

מניפסט: עונה 4 – חלק 2 – Manifest – תאריך המוות הולך ומתקרב. נוסעי טיסה 828 ויקיריהם נמצאים במרוץ נגד הזמן בכדי להיענות לקריאות שהם מקבלים ולמנוע את העתיד המפחיד שמחכה מעבר לפינה. ב-2.6.

עוגה או לא עוגה – Is It Cake, Too – מעצבי העוגות חוזרים לעונה נוספת של תחרות האפייה. ב-30.6.

המכשף: עונה 3 – חלק 1 – The Witcher – דרמת הפנטזיה חוזרת לעונה חדשה. ב-29.6.

מראה שחורה: עונה 6 – Black Mirror – דרמת המדע בדיוני חוזרת לעונה חדשה. תאריך לא פורסם.

נטפליקס – סרטי מקור

טיילר רייק: חילוץ 2 – Extraction 2 – לוחם הקומנדו המיומן טיילר רייק נשאר בחיים כנגד כל הסיכויים, ועכשיו הוא יוצא למשימה מסוכנת נוספת: חילוץ משפחתו הכלואה של מאפיונר חסר רחמים. ב-16.6.

המציאות המושלמת – The Perfect Find – עורכת אופנה עושה קאמבק, אבל הכל עלול להשתבש כשהיא מבינה שהזר הצעיר והמקסים שנישקה במסיבה, הוא הקולגה החדש שלה בעבודה, והבן של הבוסית. ב-23.6.

85 South: Ghetto Legends – אירוע קומי שבו קרלוס מילר וציקו בין מעבירים את להיט הפודקאסט שלהם לבמה. ב-20.6.

נטפליקס – דוקומנטרי

ארנולד – Arnold – סדרה תיעודית שבוחנת את החיים האישיים והמקצועיים של ארנולד שוורצנגר, אלוף פיתוח הגוף שהיה לכוכב הוליוודי ופנה לקריירה פוליטית. ב-7.6.

טור דה פראנס: בלב הפלוטון – Tour de France: Unchained – סדרה המלווה כמה קבוצות של רוכבי אופניים שהתחרו במרוץ המפרך ביותר בעולם בשנת 2022, עם כל הדמעות והניצחונות שבדרך. ב-8.6.

ברייק פוינט: חלק 2 – Break Point – המחצית השנייה של עונת 2022 לוקחת את שחקני הטניס המבטיחים בעולם מווימבלדון לאליפות ארה״ב, שבה חלקם מגשימים חלום ותקוותיהם של אחרים מתנפצות. ב-21.6.

כוכב הלכת המופלא 2 – Our Planet – סדרת טבע תיעודית שעוסקת בנדידות הגדולות על כוכב הלכת שלנו, וחושפת את סודותיהם של מיליארדי בעלי החיים הנמצאים בתנועה ברחבי העולם. ב-14.6.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

2 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: