חדשות

לוג׳יטק השיקה עכבר ומקלדת מסדרת ה-MX

לוג׳יטק השיקה את העכבר הקומפקטי MX Anywhere 3S ואת המקלדת המעוצבת MX Keys S

חברת הציוד ההיקפי השוויצרית – לוג׳יטק השיקה עכבר ומקלדת חדשים מסדרת ה-MX המתקדמת שלה. ה-MX Keys S היא מקלדת אלחוטית הכוללת תאורה המזהה את הידיים המתקרבות למקלדת והיא גם מציעה התאמה אוטומטית לעוצמת התאורה בחדר.

המקלדת כוללת אזור ספרות מלא (numpad) ושלושה מקשים חדשים: השתקה וביטול השתקה של המיקרופון, אימוג׳י (כפתור לפתיחת תפריט האימוג׳ים) ו-Talk to Text. ה-MX Keys S גם יודעת לעבוד עם שלושה מכשירים שונים באמצעות מעבר קל בלחיצת כפתור. ניתן גם לעבור עם המקלדת בין מערכות הפעלה שונות, כמו: ווינדוס, macOS, ChromeOS ו-iPadOS.

הסוללה הפנימית של המקלדת מספקת זמן עבודה של 10 ימים או 5 חודשים ללא תאורה. מחבר הטעינה הוא USB-C.

מחיר ה-MX Keys S עומד על 500 שקל.

לוג׳יטק MX Anywhere 3S. צילום יח״צ
לוג׳יטק MX Anywhere 3S. צילום יח״צ

העכבר MX Anywhere 3S מגיע בעיצוב קומפקטי, כאשר הוא מתגאה ביכולות העבודה השקטות שלו. לעכבר גלגלת אלקטרומגנטית ולחצנים שקטים (Quiet Click), עיצוב אלגנטי, חיישן אופטי, רזולוציה של 8,000 DPI ואפשרות שימוש על-גבי כל משטח, כולל זכוכית.

מחיר ה-MX Anywhere 3S עומד על 400 שקל.

לוג׳יטק גם הודיעה על יישום חדש בתוכנת הניהול של Logi Options Plus. יישום זה מאפשר יצירת דילוג חכם על פעולות שחוזרות על עצמן, באמצעות אוטומציה של משימות מרובות והפיכתן לקלות לביצוע בלחיצת מקש אחת. כך, יוצרים המשתמשים פקודות מאקרו, לשגרת עבודה יעילה יותר. הפעולות החכמות המוגדרות מראש ניתנות להתאמה אישית ומטרתן לסייע באוטומציה של משימות נפוצות.

הסוללה הפנימית מספקת עד 70 ימי עבודה וטעינה של דקה בודדת תספיק לשלוש שעות עבודה.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: