בריאות

סקירה: מפזר ריח– Super Q

ה-Super Q הוא מפזר ריחות של חברת Miyo Scent הישראלית, זה נכנס לקטגוריה הכוללת שחקנים מקומיים נוספים, כמו: Vootto ו-moodo. מדובר במכשיר היודע לפזר את הריח ללא רעש פעולה והוא ניתן לשליטה באמצעות אפליקציה בסמארטפון

פעם מפזרי ריח היו מוצר פשוט יחסית, כאשר במקרה הטוב הם היו יודעים לעבוד בצורה אוטומטית. התחום הזה של מפזרי אוויר בריחות שונים, גורם לחברות רבות לנסות להביא חידושים לקטגוריה. רק לאחרונה סקרתי את המכשיר של חברת Vootto הישראלית המיועד לשולחן העבודה או הרכב (לסקירה המלאה)  ודגם של חברה ישראלית אחרת – moodo יודע כבר כמה שנים לערבב ריחות שונים באמצעות קפסולות.

Miyo Scent - Super Q. קרדיט צחי הופמן
Miyo Scent – Super Q. קרדיט צחי הופמן

ה-Super Q של חברה ישראלית נוספת – Miyo Scent רוצה גם להפוך הבית שלכם לנעים יותר. המוצר של החברה מתגאה בטכנולוגיה אותה החברה מתארת במושג ״ננו אולטרה סוניק״. הטכנולוגיה הפועלת באמצעות גביש רוטט, גורמת לתערובת השמנים הארומתיים בקפסולה להיפרד לחלקיקים קטנטנים ולהתפזר בצורה אחידה בחלל, ללא צורך בחימום השמן. לפעולה צליל בתדר שאינו נשמע על ידי האוזן האנושית, מה שגורם לו לפעול באופן שקט. במהלך השימוש שלי עם המכשיר, לא שמעתי אותו עובד, כך שהוא לא מפריע לאורך החיים בבית.

ה-Super Q לא דומה למפזרי אוויר אחרים שראיתי, הוא מגיע בעיצוב מלבני במספר צבעים (שחור, אפור או לבן). המראה שלו יחסית משעמם ואפרורי, אבל מכיוון שגם ככה הוא מיועד להיות ממוקם באזורים גבוהים שלא ממש רואים, זה לא מפריע.

מה שנחמד ב-Super Q, שההפעלה מתבצעת דרך אפליקציה בסמארטפון. זאת מאפשרת לשלוט בעוצמה, כמות ותדירות הבישום, כולל יכולת לקבוע ימים ושעות בהם המכשיר יפעל. האפליקציה מגיעה בממשק בעברית והיא פשוטה לשימוש.

Miyo Scent - Super Q. קרדיט סטודיו מוש
Miyo Scent – Super Q. קרדיט סטודיו מוש

ה-Super Q כולל מאגר קפסולות בריחות שונים, אותם ניתן להזמין מאתר החברה. הריחות מחולקים לנושאים שונים, כמו: בתי מלון, מותגים, חנויות אופנה ועוד. מרחק הפצת הריח עומד על 120 מ״ר. גודל המיכל של הקפסולה עומד על 300 מ״ל והוא אמור להחזיק כחודשיים, אבל זה תלוי גם בכמות השימוש שמגדירים למכשיר, כך שהוא יכול להחזיק זמן ארוך יותר.

ה-Super Q עובד בחיבור לחשמל, אבל ניתן למקם אותו גם באזורים ללא שקע חשמל, באמצעות שימוש בארבע סוללות AA. המכשיר ניתן גם לתלייה על הקיר.

מחיר: 345 שקל, כולל קפסולה. עלות קפסולה עומדת על 75 שקל

בשורה התחתונה, ה-Super Q הוא פתרון נוח למי שמחפש מפזר אוויר קצת יותר מתקדם, הוא כולל אפליקציה נוחה לשימוש ומגוון קפסולות עם ריחות.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

2 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: