לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים ביולי בדיסני+

דיסני+ עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש יולי. בין התכנים: פיוצ׳רמה: עונה 11, החברה שאתה מחזיק ותחת עינה הפקוחה

שירות הסטרימינג דיסני+ פרסם אלו תכנים חדשים יעלו בחודש יולי.

קיזזי מוטו: דור האש – Kizazi Moto: Generation Fire – אנתולוגיית מדע בדיוני שמציגה עשרה חזיונות עתידניים מאפריקה בהשראת ההיסטוריה והתרבויות המגוונות של היבשת. עשרת הסרטים הקצרים הללו שנוצרו על ידי דור חדש של יוצרי אנימציה מתבססים על נקודות מבט אפריקאיות ייחודיות כדי לדמיין עולמות חדשים ואמיצים של טכנולוגיה מתקדמת, חייזרים, רוחות ומפלצות. זוהי אפריקה כפי שלא ראיתם מעולם. ב-5 ביולי.

פיוצ׳רמה: עונה 11 – Futurama – לאחר פסק זמן של 10 שנים, “פיוצ’רמה” יוצאת החוצה מהצינור הקריוגני בה הוקפאה וחוזרת עם כל הדמויות המקוריות והרוח הסאטירית שלה. המעריצים הוותיקים יזכו לתשובות לתעלומות בנות עשור – כולל התפתחויות בסיפור האהבה המרגש והאפי בין פרי ולילה, לתוכן המסתורי המצוי בארגז החול של ניבלר, ולמיקום של הראשנים של קיף ואיימי. בינתיים, ישנה מגיפה חדשה בעיר, בעוד הצוות חוקר את עתיד החיסונים, הביטקוין, תרבות הביטול וטלוויזיה בסטרימינג. ב-24 ביולי.

תחת עינה הפקוחה – The Watchful Eye – הסדרה עוקבת אחר אלינה סנטוס, אישה צעירה עם עבר מסובך, שמצליחה לתמרן את דרכה לעבוד כמטפלת שחיה בביתם של לקוחותיה, עבור משפחה אמידה במנהטן. מהר מאוד היא מגלה שלכל אחד בבניין המסתורי יש סודות קטלניים ומניעים נסתרים. עם זאת, מה שהם לא יודעים זה שלאלינה יש כמה סודות מזעזעים משלה. ב-5 ביולי.

החברה שאתה מחזיק – The Company You Keep – לילה של תשוקה מוביל לאהבה בין אומן ההונאות צ’רלי לאמה, סוכנת חשאית של הסי-אי-איי, שבלא יודעין עומדים להיות מעורבים בחיים המקצועיים זה של זה. בזמן שצ’רלי מגביר מאמצים ב”עסק המשפחתי” כדי שיוכל לפרוש ממנו לצמיתות, אמה קרובה לתפוס פושע נקמן שמנצל את החובות המשפחתיים של צ’רלי לטובתו – והשניים נאלצים להתמודד עם השקרים שהם סיפרו כדי שיוכלו להציל את עצמם ואת משפחותיהם מפני השלכות הרסניות. ב-12 ביולי.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: