חדשות

ה-Deebot T20 OMNI של Ecovacs מגיע עם פתרון לשטיפה יעילה יותר

הרובוט השוטף החדש Deebot T20 OMNI של Ecovacs כולל תחנת טעינה היודעת לרוקן את האבק וגם לשטוף את הרפידות במים חמים

כשנה לאחר השקת ה-Deebot X1 OMNI של Ecovacs בישראל, מגיעה הגרסה החדשה יותר – Deebot T20 OMNI (באמצעות היבואנית הרשמית אלקטרו גל), כאשר מחירה עומד על 4,490 שקל עם 24 חודשי אחריות.

Ecovacs - Deebot T20 OMNI. צילום יח״צ
Ecovacs – Deebot T20 OMNI. צילום יח״צ
Ecovacs - Deebot T20 OMNI. צילום יח״צ
Ecovacs – Deebot T20 OMNI. צילום יח״צ

בדומה לקודמו, ה-T20 OMNI כולל עמדת טעינה החוסכת זמן רב בתחזוק השוטף של הרובוט. עמדת הטעינה כוללת מתקן ריקון עצמי של האבק ושטיפה עצמית של הרפידות באמצעות מים. עמדת הטעינה והריקון מכילה למעשה שני מיכלי מים (נקיים ומלוכלכים) בעלי קיבולת של 4 ליטר כל אחד ומיכל נוסף עם שקית לאיסוף הלכלוך היבש בנפח 3 ליטר.

כשה-T20 OMNI חוזר לעמדה עבור הטעינה שלו, הוא מרוקן את הלכלוך שאסף לתוך מיכל הריקון המכיל שקית בד, ומנקה בצורה אוטומטית את רפידות הניקוי באמצעות מים חמים ולאחר מכן מעביר אותם לתוך מיכל המים המלוכלכים. בסיום הפעולה, עמדת הטעינה מפזרת אוויר חם על רפידות הניקוי על מנת לייבשן, בכדי להכין את הרפידות לניקוי הבא ועל מנת למנוע ריחות רעים.

מלבד עמדת הניקוי, הרובוט עצמו כולל טכנולוגיית מיפוי (D-TOF) עבור הבית ובניית מפה שלו, כולל אפשרות של שמירת מפות של עד 3 קומות. לרובוט גם עוצמת יניקה חזקה של 6,000 Pa ומברשת מסוג סיליקון המאפשרת איסוף יעיל יותר של שיער בעלי חיים ושאיבה חזקה יותר.

ה-T20 OMNI גם יודע להרים בצורה אוטומטית את רפידות הניקוי עד לגובה 0.9 ס”מ בעת זיהוי שטיח, על מנת למנוע הרטבה של השטיח. ניתן לבחור בין מספר אופציות כגון העלאה של רפידות הניקוי בעת זיהוי שטיח, התעלמות מהשטיח ועקיפה של השטיח.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

2 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: