חדשות

עכשיו גם לדייסון יש שואב שוטף – v15s detect submarine

דייסון השיקה את השואב אבק החדש שלה - v15s detect submarine, הכולל אביזר לשטיפה וגם את המברשת עם טכנולוגיית הלייזר לזיהוי חלקיקי אבק

דייסון מזוהה עם שואבי האבק המוצלחים שלה, אבל עד לאחרונה היא לא הציעה פתרון לשטיפה. היום (ראשון) הודיעה החברה הבריטית על השקת v15s detect submarine, הכולל את אביזר השטיפה שלה. מדובר במברשת המיועדת לשטיפת רצפות ומשטחים, להסרת כתמים עקשניים: שאיבה, שטיפה וניגוב. מחירו של הדגם החדש עומד על 4,700 שקל, כולל שנתיים אחריות באמצעות היבואן הרשמי ב.נ.ז.כ. סחר.

דייסון v15s detect submarine. צילום מסך
דייסון v15s detect submarine. צילום מסך

המברשת השוטפת תוכננה לספק את כמות המים המדויקת, זאת כדי להסיר ביעילות נוזלים, כתמים ושאריות של פירורי מזון. היא גם כוללת טכנולוגיית ספיגה וייבוש. מהנדסי דייסון תכננו טכנולוגיית הידרציה בעלת 8 תאים תוך שימוש בתא לחץ לפיזור אחיד של מים וספיגה אופטימלית. במכשיר קיימים 8 סילוני מים במרווח שווה לאורך גליל המברשת השוטפת, המשחררים 18 מ״ל מים בכל דקה, זאת כדי לאפשר שטיפת רצפות באופן אחיד מבלי להשאיר שאריות של רטיבות.

גליל המברשת העשוי מיקרופייבר מונע על ידי מנוע נפרד המסייע לפעולת הסרת נוזלים, כתמים קשים ושאריות. פס קשיח עמיד מעביר את המים המלוכלכים מגליל המברשת הרטובה למגש פסולת נפרד המאפשר ריקון קל. מיכל המים הנקיים בנפח 300 מ״ל מותאם לניקוי של עד 110 מ״ר. מיכל הפסולת בנפח 360 מ״ל שומר שלא יעבור לכלוך או פסולת חזרה לרצפה. גליל המברשת השוטפת נשאר רווי במים מתחילתו ועד סופו. עם יכולת תמרון מתחת לרהיטים, וניקוי יסודי, המברשת השוטפת מאפשרת איסוף שאריות גם ממקומות מאתגרים.

דייסון v15s detect submarine. צילום מסך
דייסון v15s detect submarine. צילום מסך

דייסון v15s detect submarine – זיהוי חלקיקי אבק

ה-v15s detect submarine כולל את המברשת Fluffy Optic הכוללת תאורת לייזר לזיהוי לכלוך וחלקיקים מקרוסקופיים בלתי נראים. בנוסף, השואב כולל חיישנים אקוסטיים להפחתת רעשים, מסך שסופר ומודד את חלקיקי האבק וחיישן piezo אשר מתאים אוטומטית את עוצמת השאיבה על פי סוגי המשטחים וכמויות האבק.

עוד טכנולוגיות שמשולבות ב- v15s detect submarine,מברשת Digital Motorbar, בטכנולוגיית De-tangle למניעת הסתבכות שיער עם 56 שיניים העשויות פוליקרבונט ומתאימה עצמה אוטומטית למשטחים שונים, חיישן העומס הדינמי DLS היוצר איזון אוטומטי בין זמן העבודה לעוצמת השאיבה (בשימוש במצב Auto) ומברשת חובטת ממונעת De-tangle לספות ומזרנים: מברשת בצורת חרוט המונעת הסתבכות שיער סביב המברשת ושואבת אותו ישירות למכל האיסוף.

 

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: