חדשות

סייען הכתיבה באנגלית Wordtune משתדרג

הסטארטאפ AI21 Labs משיק תכונות חדשות בסייען הכתיבה מבוסס בינה מלאכותית – Wordtune ומגייס 155 מיליון דולר

חברת הבינה המלאכותית – AI21 Labs הישראלית הודיעה על תכונות חדשות בסייען הכתיבה שלה – Wordtune. מדובר בתוסף לדפדפנים היודע בין היתר לתקן ניסוחים ודקדוק באנגלית ואפילו להרחיב את המשפטים או לשנות את הניסוח לפורמלי באמצעות בינה מלאכותית. הסטארטאפ גם הודיע על גיוס של 155 מיליון דולר בסבב גיוס שלישי.

השדרוג עליו הודיעה AI21 Labs נועד לאפשר לאנשי מקצוע, לצד ארגונים גדולים (אנטרפרייז) לשפר את ביצועיהם במשימות מבוססות כתיבה וקריאה. האפליקציה תהפוך לפלטפורמה הכוללת במוצר אחד את כל יכולות הקריאה והכתיבה המוצעות על ידי החברה. זאת, בנוסף לשורת תכונות חדשות מבוססות בינה מלאכותית, שיצורפו אליה. המטרה לשפר את ביצועי המשתמשים ואת רמת התוכן והמידע שהאפליקציה מספקת עבורם.

התכונות החדשות כוללות: תבניות (טמפלטים) – יכולת לייצר תוכן מתוך מגוון תבניות, דוגמת קורות חיים. תכונה אחרת תאפשר למשתמשים לקבל תשובות מבוססות בינה מלאכותית לשאלות שהפנו לאפליקציה. כך, משתמש יוכל להעלות לינקים לכתבות, ניוזלטרים, בלוגים וקבצי מסמכים שאין לו זמן לקרוא ולשאול עליהם רק את מה שמעניין אותו. התשובות יתבססו על מידע מתוך ספריית מסמכים אישית שהזינו המשתמשים ל – Wordtune, תוך ציון מקורות המידע, וזאת באופן המאפשר להם לשלוט על מאגר גדול של מידע ולקבל מתוכו תשובות מהימנות ומדויקות לשאלותיהם.

יישום נוסף הוא שיפור היכולת לבסס תוכן ש Wordtune מציע למשתמש באמצעות הצגה של חמישה מקורות מידע התומכים בתוכן שהאפליקציה יוצרת.

עוד במסגרת השדרוג הנוכחי, יכולות הקריאה של האפליקציה, מאפשרות לסכם טקסטים וסרטונים מתוך יו טיוב, אלא ישולבו לתוך אותה פלטפורמה יחד עם היכולות הקיימות של האפליקציה בתחומי העריכה, הכתיבה ויצירה של טקסטים מג’ונרטים. משמעות הדבר היא שבמקום שתי אפליקציות נפרדות לקריאה ולכתיבה, שגם התשלום עבורן היה נפרד, הגרסה החדשה תשלב בתוך אפליקציה אחת את כל יישומי הקריאה והכתיבה במחיר משתלם ובחוויית משתמש נוחה ויעילה יותר.

שלוש תכונות נוספות מתוכננות להתווסף בחודשים הקרובים. זיהוי מבוסס בינה מלאכותית בזמן אמת עבור הצעות לשיפור הטקסט במהלך כתיבה באופן יזום ופרו אקטיבי. תכונה נוספת תאפשר לערוך טקסטים ארוכים למשפטי מפתח. תכונה אחרת תאפשר לבחור אם לערוך ולנסח מחדש טקסטים שלמים בבת אחת או לחוד, בהתאם להצעות הטקסט המוצעות למשתמש.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: