לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים בספטמבר בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ספטמבר. בין התכנים: אהבה ממבט ראשון, סיפורי ריגול והרופא הטוב: עונה 5

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ספטמבר. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: שיקגו, זורו 2, הג׳וב האיטלקי, 50 גוונים של שחור, הרופא הטוב: עונה 5 ומועדון קרב.

חינוך מיני: עונה 4 – Sex Education  – מייב באמריקה, מורדייל סגר את שעריו, ואוטיס צריך למצוא את מקומו במכללה, אבל הוא לא המטפל היחידי בקמפוס. ב-21.9.

וירג׳ין ריבר: עונה 5 – Virgin River – מל מסתגלת לקצב חיים שונה, ג׳ק עובד על קידום העסק והעיירה וירג׳ין ריבר מתמודדת עם איומים חדשים ועם סודות שמתחילים לצוף על פני השטח. ב-7.9.

טופ בוי: עונה 3 – Top Boy – סאלי תופס פיקוד ודוחק בדושיין לקחת צעד אחורנית, אבל סדר חדש מביא איתו אתגרים, איומים והשלכות. ב-7.9.

Disenchantment: חלק 5 – כדי להציל את דרימלנד מזעמה של המלכה דגמר, הנסיכה בין חייבת להביס את אימה ולחמוק מנבואה החוזה שהיא תהרוג את יקיריה. ב-1.9.

מסמנים את אורנג׳ קאונטי: עונה 2 – Selling the OC – לסוכנים בקבוצת אופנהיים אין רגע דל, הם פוגשים מועמדת חדשה לעבודה בקבוצה, נאבקים בשמועות עסיסיות ומנסים את מזלם בעולם הנדל״ן של קאבו. ב-8.9.

Love is Blind: After the Altar: עונה 4 – שנה לאחר החוויה בתאים, משתתפי העונה משתפים בנקודות מבט חדשות ומעדכנים זה את זה תוך כדי הכנות למשחק פוטובול בלתי נשכח. ב-1.9.

נטפליקס – סרטי מקור

אהבה ממבט ראשון – Love at First Sight – שני זרים מוצאים שפה משותפת במהלך טיסה ללונדון, אבל אז הגורל מפריד ביניהם. הסיכוי שיצליחו למצוא זה את זה קלוש, אבל לאהבה יש נטייה לנצח נגד כל הסיכויים. ב-15.9.

הסיפור המופלא של הנרי שוגר – The Wonderful Story of Henry Sugar – עיבוד של וס אנדרסון לסיפור הקצר של רואלד דאל. עדיין אין תאריך.

ילדי פרברים 2 – Street Flow – האחים טראורה ממשיכים להילחם למען עתיד ורוד יותר בפרבר פריזאי מפוקפק, בניסיון להימלט מגורל של בגידה, נקמה ואלימות. ב-27.9.

נטפליקס – דוקומנטרי

סיפורי ריגול – Spy Ops – סוכני ביון מה-MI6 ומה-CIA משתפים בסיפורים ממקור ראשון על מלאכת הריגול, על מבצעים במהלך המלחמה הקרה ועל הפיכות שביצעו סוכנים חשאיים. ב-8.9.

שבועת הצופה: התיקים הסודיים של תנועת הצופים באמריקה – Scout’s Honor: The Secret Files of the Boy Scouts of America – ניצולים, חושפי שחיתויות ומומחים מספרים על עשרות שנים של טיוח מקרי התעללות מינית בתנועת הצופים באמריקה ועל תוצאותיהם העצובות. ב-6.9.

מפגשים מהסוג החוצני – Encounters – סדרה תיעודית החוקרת עדויות חדשות ועדויות מ-50 השנים האחרונות על צפייה בחוצנים, ומחברת את כל החלקים. ב-27.9.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: