חדשות

ג׳ברה השיקה בארץ את אוזניות הספורט – Elite 8 Active

רק בשבוע שעבר הכריזה ג׳ברה על אוזניות הספורט החדשות שלה – Elite 8 Active וכבר עכשיו הן מתחילות להימכר בישראל, כולל שיתוף פעולה עם רשת הולמס פלייס

רק בשבוע שעבר הכריזה ג׳ברה על אוזניות הספורט החדשות שלה – Elite 8 Active וכבר עכשיו הן מתחילות להימכר בישראל תחת תג מחיר של 800 שקל (יבואן רשמי ביקונקט).

ג׳ברה וביקונקט משתפות פעולה עם רשת מכוני הכושר הולמס פלייס לרגל ההשקה. במסגרת הפעילות מכוני הכושר ימותגו ויכללו פרסום ל-Elite 8 Active, אבל לא יהיה ניתן לרכוש אותן בסניפי הרשת, כאשר הפרסום יכלול קוד QR לסריקה ולרכישה בחנויות השונות.

ג׳ברה Elite 8 Active בהולמס פלייס. צילום צחי הופמן
ג׳ברה Elite 8 Active בהולמס פלייס. צילום צחי הופמן

ה-Elite 8 Active עברו את כל הבדיקות הנדרשות עבור התקן הצבאי האמריקאי לאלקטרוניקה קשיחה (810H) מלחות וטמפרטורה גבוהה ועד גשם וגובה. הן אטומות  לחלוטין למים כשהן שקועות עד 1.5 מטר. הן מדורגות בתקן IP68, כלומר הן עמידות בפני אבק ומים ובחברה אומרים שאפשר להטביע אותן במים ולהתקלח איתן, בעוד שמארז הטעינה מדורג IP54 כעמיד בפני אבק ונתזי מים.

ה-Elite 8 Active עברו בדיקת קורוזיה מואצת (HACT) אשר מחייבת אותן לעבור 11 מחזורי בדיקה מלאים, כולל עמידות של שעתיים בטמפרטורות של 40 מעלות צלזיוס עם לחות של 93%, לעבור בדיקת התזה של 15 דקות במי מלח, ולשרוד מבחן ייבוש בחום של 15 דקות וב- 40 מעלות צלזיוס, כל זאת כדי להוכיח בהצלחה את האישור נגד קורוזיה.

ג׳ברה Elite 8 Active. צילום יח״צ
ג׳ברה Elite 8 Active. צילום יח״צ

האוזניות כוללות תמיכה בפורמט Dolby Audio, אשר משפר את הצליל לאמיתי וצלול יותר, בנוסף ל-ANC וטכנולוגיית Wind Neutralizing HearThrough המעמעמת הפרעות רוח מבלי לחסום את התנועה, עבור בטיחות. לאוזניות 6 מיקרופונים עבור שיחות ורשת הגנה מפני רעשי רוח, וחיי סוללה של עד 8 שעות וסך הכל 24 שעות עם מארז הנשיאה (במצב ANC).

מלבד דגם ה-Elite 8 Active, בימים הקרובים יחלו להימכר בחנויות בארץ, דגם הדגל של ג׳ברה – Elite 10 (לפרטים המלאה) תחת תג מחיר של 900 שקל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: