חדשות

ה-J9 Plus של iRobot יודע לחפש חדרים מלוכלכים

הרובוט החדש של iRobot נשמע כמו חלום רטוב לניקוי הבית: הוא יודע לתעדף חדרים מלוכלכים, לקרצף כתמים, לרוקן את האבק ולמלא מים בצורה אוטומטית

חברת הרובוטים האמריקאית – iRobot הודיעה היום (שני) על השקת דגם הדגל החדש שלה – Roomba Combo J9 Plus. מדובר בדגם הראשון של iRobot שמציע תחנת עגינה שלא רק מרוקנת אליה את האבק, אלא גם כוללת מתקן מילוי מים עבור הניגוב הרטוב.

תחנת העגינה הנקראת Clean Base קיבלה מראה של רהיט עם מדף בחלק העליון, כך שניתן להניח עליה עציצים, במטרה שהחפץ המוזר הזה יוכל להשתלב בעיצוב של הסלון. ב-iRobot אומרים שתחנת העגינה גם שקטה יותר, שזוהי נקודה קריטית, כי הדורות הקודמים היו רועשים מאוד במהלך פעולה שאיבת הלכלוך לשקית האגירה.

ה-J9 Plus הוא רובוט משולב לשאיבה וניגוב רטוב, כאשר הוא כולל גם פתרון שהיה קיים ב-Combo J7 Plus (לסקירה המלאה) – זרוע מכאנית. החלק העליון של הרובוט כולל זרוע עליה מלבישים את המטלית הרב פעמית ושם היא מאוחסנת, כאשר היא יבשה ונקייה. במהלך פעולת הניקוי, כאשר הרובוט מבחין באופן אוטומטי בשטיח, הוא מחזיר את הסמרטוט לאזור האחסון בחלק העליון, כך שהשטיח לא יתרטב.

הדגם החדש גם כולל תכונה היודעת לזהות לכלוך קשה ולעבור מספר פעמים על אותו מקום במהלך הניגוב הרטוב, בדומה לפעולת שפשוף וזאת במטרה להסיר אותו.

הרובוט גם כולל את הגרסה החדשה למערכת ההפעלה – iRobot OS 7.0, אשר עוזרת לו להגיע קודם כל לחדרים המלוכלכים בבית ולסיים את פעולת הניגוב הרטוב בחדר האמבטיה. OS 7.0  עושה את זה באמצעות היסטוריית הניקוי של הרובוט בבית, מה שגם מאפשר לתעדף חדרים, להתאים את עוצמת השאיבה ולהחליט כמה פעמים לעבור בכל מקום ואם לקרצף אזורים מסוימים.

iRobot - Roomba Combo J9 Plus. צילום יח״צ
iRobot – Roomba Combo J9 Plus. צילום יח״צ

Roomba Combo J9 Plus – בישראל בתחילת 2024

היבואן הרשמי קהלת ישיק את הרובוט בישראל במהלך החודשים ינואר או פברואר. מחיר בארץ עדיין לא פורסם. בארה״ב הוא נמכר ב-5,330 שקל לפני מיסים מקומיים (1,400 דולר).

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: