חדשות

ל-EcoVacs יש רובוט שוטף עם תחנת ניקוי מלאה – Deebot X1 OMNI

הרובוט שוטף Deebot X1 OMNI של EcoVacs יודע למלא בעצמו את המים, לרוקן אותם ואפילו לבצע ייבוש חם למברשות

אחד הדברים המטרידים ברובוטים שוטפים הוא התחזוק שלהם. אתם צריכים למלא להם מים לפני העבודה, להרכיב את המטלית ואז לזרוק או לשטוף אותה לאחר הניקוי. בקיצור, הרבה עבודה בשביל ניגוב רטוב של הבית. בחברת EcoVacs מצאו פתרון לבעיה הזאת עם ה-Deebot X1 OMNI, רובוט שואב אבק שגם שוטף את הריצפה וגם מבצע את כל פעולת התחזוק בעצמו.

EcoVacs - Deebot X1 OMNI. צילום אלקטרו גל
EcoVacs – Deebot X1 OMNI. צילום אלקטרו גל

כאמור, ה-X1 OMNI הוא גם רובוט שואב אבק וגם שוטף, בניגוד לכל הרובוטים שרק מנגבים את הריצפה עם מעט מים ומטלית לחה, כאן יש שתי מברשות המקרצפות את הריצפה. הרובוט גם כולל טכנולוגיית לייזר עבור מיפוי הבית (D-TOF) , כאשר הוא מבצע חלוקה אוטומטית של הבית לחדרים וגם ניתן למפות עד 3 קומות.

ל- X1 OMNIמצלמה עם בינה מלאכותית וחיישני תלת מימד המאפשרים זיהוי של חפצים והימנעות מהתנגשות או היתקעות בהם. הרובוט יודע לזהות את החפץ הספציפי ופשוט מנקה סביבו מבלי להסתבך. בנוסף, המצלמות מאפשרות לבצע מעקב מרחוק אחר הבית, בשימוש עם האפליקציה, כאשר גם ניתן לשמוע את המתרחש באמצעות המיקרופונים הקיימים על הרובוט. כמו כן, ניתן גם לדבר עם דיירי הבית.

EcoVacs - Deebot X1 OMNI. צילום אלקטרו גל
EcoVacs – Deebot X1 OMNI. צילום אלקטרו גל
EcoVacs - Deebot X1 OMNI. צילום אלקטרו גל
EcoVacs – Deebot X1 OMNI. צילום אלקטרו גל

Deebot X1 OMNI – ניתן לנקות באמצעות פקודה קולית

תחנת העגינה פותרת את המשתמש מתפעול יומיומי של הרובוט, כאשר אפילו ניתן לתפעל אותו באמצעות פקודות קוליות, כפתורים הנמצאים על תחנת העגינה או האפליקציה.

התחנה כוללת ריקון עצמי של הלכלוך מהרובוט אליה, מילוי מים עצמאי, ניקוי המברשות באופן אוטומטי וייבוש שלהן על-ידי אוויר חם. עמדת הטעינה והריקון מכילה למעשה שני מיכלי מים (נקיים ומלוכלכים) בעלי קיבולת של 4 ליטר כל אחד ומיכל נוסף עם שקית לאיסוף הלכלוך היבש בנפח 3 ליטר. כשה-X1 OMNI חוזר לעמדת הטעינה להטעין את עצמו, הוא מרוקן את הלכלוך שאסף לתוך מיכל הריקון המכיל שקית בד, ומנקה בצורה אוטומטית את המברשות באמצעות מים נקיים ולאחר מכן מעביר אותם לתוך מיכל המים המלוכלכים האטום. בסיום הפעולה, עמדת הטעינה מפזרת אוויר חם על מברשות הניקוי במטרה לייבש אותן וגם ועל מנת למנוע ריחות רעים.

ה-Deebot X1 OMNI נמכר על-ידי היבואן הרשמי של EcoVacs – חברת אלקטרו גל תחת תג מחיר של 5,290 שקל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: Floor One S3 – שוטף ושואב ריצפה של Tineco

סקירה: שואב אבק רובוטי D9 של neato

סקירה: שואב אבק ומנגב רטוב – Alpha 2 Pro של Viomi

3 תגובות

השאר תגובה

%d