לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים באוקטובר בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אוקטובר. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: ריק ומורטי: עונה 7, לשיר 2 ונינג׳גו

הגופה – Bodies – ארבעה בלשים. ארבעה צירי זמן. קורבן אחד. כדי להציל את העתיד, הם יצטרכו לפענח את הרצח ששינה את מהלך ההיסטוריה. ב-19.10.

ניאון – Neon – צעיר שחולם להיות כוכב רגאטון עובר למיאמי עם חבריו הטובים, ויחד הם מתמודדים עם מכשולים ועם המציאות שטופחת על פניהם בדרך להצלחה. ב-19.10.

לופן: חלק 3 – Lupin – התקשורת והמשטרה מתמקדות בקלייר ובראול. אסאן נמצא במנוסה ועושה מאמצים להגן עליהם מרחוק, אבל אויבים ותיקים נחושים לסכל את תוכניותיו. ב-5.10.

דונה – Doona – סטודנט מנסה לאזן בין החיים ללימודים ומתמודד עם סיטואציה ייחודית: הוא גר עם בחורה יפה שהייתה פעם סנסציית קיי פופ. ב-20.10.

פה גדול: עונה 7 – Big Mouth – ילדי פה גדול מתקדמים לתיכון וההתרגשות רבה, אבל חרדות סביב חברים ובתי ספר חדשים מסבכות עוד יותר את חייהם. ב-20.10.

נפילת בית אשר – The Fall of the House of Usher – השושלת המשפחתית שבנו אח ואחות חסרי רחמים כדי להבטיח את הונם ואת עתידם מתחילה להתפורר כשהיורשים שלהם מתים באורח מסתורי בזה אחר זה. ב-12.10.

נדמה לי שאני ערפדית – I Woke Up A Vampire – ביום הולדת ה-13, כרמי מגלה שהיא בעצם חצי אנושית וחצי ערפדית. כוחות אגדיים הופכים את החיים בחטיבת הביניים למסובכים במיוחד. ב-17.10.

אליטה: עונה 7 – Elite – עומאר חוזר, ליבו של איוון נשבר ואיסדורה מתמודדת עם משפחתה המסוכנת. האם התלמידים בבית הספר לאס אנסינאס יצליחו לבטוח זה בזה. ב-20.10.

נטפליקס – סרטי מקור

משחק הוגן – Fair Play – הקשר בין שני עובדים בקרן גידור תחרותית מתחיל להשתבש בעקבות קידום בלתי צפוי, שעלול לפרק את אירוסיהם הטריים ולא רק אותם. ב-6.10.

סוחרי הכאב – Pain Hustlers – קריירה חדשה בתועמלנות רפואית עשויה לפתור את הבעיות הכספיות של משפחתה, אבל הגשמת החלום האמריקאי עלולה לעלות לה ביוקר. ב-27.10.

זמנכם עבר – Old Dads – שלושה אבות בגיל העמידה מבינים עד כמה הם לא בעניינים בעולם של מנכ״לים מילניאלים ומנהלות גנים רבות השפעה. ב-20.10.

פלאשבק – Flashback – חייה של מורה ליוגה חולפים לנגד עיניה במהלך פריצה קטלנית לביתה, והיא יוצאת למרוץ נואש בין רגעים מעברה כדי להציל את הגבר שהיא אוהבת. ב-20.10.

נטפליקס – דוקומנטרי

בקהאם – Beckham – סדרה תיעודית שמתחקה אחר עלייתו המטאורית של הכדורגלן דייוויד בקהאם, בן למשפחה ממעמד הפועלים, בעזרת קטעי צילום שטרם נחשפו. ב-4.10.

ספיידרמן של פריז – The Spider-Man of Paris – הפורץ ששדד ב-2010 את המוזיאון לאומנות מודרנית בפריז מתאר במילים שלו כיצד ביצע את שוד האומנות הגדול ביותר בהיסטוריה של צרפת. ב-20.10.

עלייתה ונפילתה של חברת ג׳ול – The Rise and Fall of Juul – סדרה תיעודית העוקבת אחר סטארטאפ שמפתח סיגריות אלקטרוניות ומבסס את עצמו כחברה שמגלגלת מיליארדי דולרים, עד שמגפה מעלה באש את הצלחתה. ב-11.10.

קרב פסגות – Race to the Summit – יריבות מרה מתפתחת בין המטפסים האלפיניסטים אולי שטק ודני ארנולד שמנסים לקבוע שיא בטיפוס על שלושת הקירות הצפוניים של האלפיים השוויצרים. ב-4.10.

לגבור על גוטי – Get Gotti – סדרה תיעודית המתחקה אחר מאמצי ה-FBI להפיל את ראש המאפיה גון גוטי ומציגה את האירועים משני צידי המתרס. מהיוצרים של עיר פחד. ב-24.10.

החיים על פני האדמה – Life on Our Planet – סיפור מסעם המדהים של היוצרים החיים בכדור הארץ, שמתפרש על פני ארבעה מיליארד שנים. מבית היוצר של סטיבן ספילברג והצוות שמאחורי כוכב הלכת המופלא. ב-25.10.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

2 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: