חדשות לוח שידורים

האם אמזון פריים וידיאו נכשלה בישראל? התכנים יעלו בסלקום TV וב-yes

סלקום TV ו-yes הודיעו שתכנים משירות אמזון פריים וידיאו יעלו אצלם החל מחודש נובמבר. האם זוהי הודעה בכישלון של פריים וידיאו בארץ או מהלך של אמזון לגרום למשתמשים להכיר אותו ולהתחבר אליהם?

שירות הסטרימינג של אמזון – פריים וידיאו קיים בישראל כבר מסוף 2016, אבל הוא לא זכה לאותה הצלחה ממנה נהנית נטפליקס. למרות שבפריים וידיאו יש סדרות מקור מעולות, ממשק בעברית ותמחור נוח  (6 דולר לחודש), הוא לא סחף את הישראליים אחריו. ככל הנראה הסיבה לכך, הוא היעדר שירות פריים בישראל (מנוי שנתי למשלוחים מאמזון), איתו מדינות אחרות מקבלות את פריים וידיאו ביחד וכמובן גם מבחר תכנים מצומצם יותר לעומת שירותי סטרימינג מתחרים.

היום (חמישי) הודיעה סלקום, שהתכנים של פריים וידיאו יעלו גם בסלקום TV, זהו מהלך לא שגרתי, כי שירותי הסטרימינג אוהבים לשמור את תכני המקור אצלם בשירות ולא לפזר אותם במקומות אחרים, במטרה להביא אליהם מנויים. גם yes הודיעה שהתוכן של אמזון יעלה אצלה.

במסגרת ההסכם, סלקום TV רכשה זכויות שידור עבור תכני מקור, סדרות וסרטים מבית אמזון, שיעלו לספריית ה-VOD החל מחודש נובמבר. הסכם רכש התוכן עם אמזון יעניק לסלקום עוד כ-200 שעות תוכן שיתווספו מחודש הבא ובשנים הקרובות.

הסדרה ״העלאה״. באדיבות סלקום TV
הסדרה ״העלאה״. באדיבות סלקום TV

בין התכנים “גברת מייזל המופלאה”, “העלאה” (Upload), “האיש במצודה הרמה”, “אהבה מודרנית” ובנוסף, יעלו לשירות כל העונות של סדרת הרכב “המסע הגדול” (Grand Tour), צמד סרטי ההמשך המצליחים: “מגלה את אמריקה 2” ו-“סרט המשך בוראט: העברת שוחד עצום לשלטון אמריקני לרווחת קזחסטן בעבר אומה מופלאה”.

על-פי מספר השעות שסלקום מציינת, לא מדובר בכל תכני המקור ולא ברור גם אם בכל העונות, יכול להיות שהמהלך של אמזון הוא רצון לחשוף את הישראליים לתכנים שלה, כך הם יתחברו לשירות שהיא מציעה.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

3 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: