לוח שידורים

התוכניות החדשות באוקטובר בסלקום TV

סלקום TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אוקטובר.

חוקי ונדרפאמפ: עונה 10 – Vanderpump Rules – הסדרה חוזרת בעונה חדשה, סקסית וכייפית מתמיד עם המון דרמות ובגידות. ב-1.10.

שבויים בסרט – Caught – סדרה קומית על ארבעה חיילים אוסטרלים שנלקחים בשבי והופכים ללהיט ויראלי. לאט לאט הם מבינים שלהיחטף זה אולי הדבר הטוב ביותר שיכל לקרות להם. ב-8.10.

אימפריות עתיקות – Ancient Empires – דוקו-דרמה חדשה בשלושה חלקים, הבוחנת לעומק את סיפור היווצרותן של כמה מהאימפריות הגדולות בכל הזמנים. ב-14.10.

קסם דרומי: עונה 8 – Southern Charm – עונה חדשה. ב-15.10.

שערורייה בריטית למדי: עונה 2 – A Very English Scandal: Duchess of Argyll – עונה שנייה למיני סדרה האנגלית . העונה הזאת עוסקת בפרשת הגירושין הרועשת והשערורייתית של הדוכס והדוכסית מארגיל. ב-16.10.

משטרת נאוואחו: מחזור 57 – Navajo Police: Class 57 – סדרה דוקומנטרית חדשה מבית HBO שעוקבת אחרי המשטרה במחוז נוואחו האינדיאני וההתמודדות שלו עם חיי השמורה המודרנית. ב-18.10.

ווקר – Walker – סדרת דרמה מערבון, פריקוול לסדרה המיתולוגית. קורדל ווקר, אלמן, שב לביתו שבאוסטין, טקסס, לאחר שפעל כסמוי למשך כמעט שנה, הוא נאלץ להסתגל מחדש לשינויים החדשים שאירעו בחייו הישנים במהלך תקופת היעדרו וליצור מחדש את הקשרים שאבדו עם בני משפחתו ומכריו הוותיקים, כשבמקביל הוא מחליט לחקור מחדש את נסיבות מותה החשודות של אשתו. ב-25.10.

העידן המוזהב: עונה 2 – The Gilded Age – עונה שניה מבית HBO לסדרת הדרמה של יוצר “אחוזת דאונטון” שממשיכה לדון במתחים בין העשירים החדשים והישנים. ב-30.10.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

2 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: