חדשות

הסטארטאפ weR פיתח טכנולוגיית סריקה תלת מימדית עבור חנויות

הסטארטאפ הישראלי – weR השיק את טכנולוגיית Mobile Shelf Checking. טכנולוגיית המידוף החדשה, תאפשר לחברות הריטייל, מחברות מזון ועד לחברות קמעונאות, פארם והמותגים השונים, לסרוק את המדפים דרך האפליקציה בסמארטפון, ולקבל תצוגה אינטראקטיבית ותלת מימדית של המדפים באמצעות מציאות מדומה (AR) בשילוב עם טכנולוגיית בינה מלאכותית (AI), וכך לנהל ולנטר את תצוגת המוצרים על המדף, לעקוב אחר חוסרים במוצרים על המדף, תוך מיפוי מדויק של המיקום של כל מוצר ומוצר על המדף.

לדברי weR, הטכנולוגיה שלהם תהיה אלטרנטיבה לרובוטים ולמצלמות, שיכולים לאפשר הצצה וירטואלית למדפים, לעומתן היא מוזילה את העלויות לחברות הריטייל בעד כ 30-50 אחוזים. מדובר בפתרון מעקב יעיל, חווייתי וחסכוני אחר נראות המדף ומצב המלאי על המדפים. הטכנולוגיה מהווה בשורה נהדרת לצרכנים, שבמקום להיתקל במדפים ריקים או ריקים חלקית, יקבלו מידע מדויק על מגוון ומצב המלאים של המוצרים.

בנוסף, הטכנולוגיה מאפשרת גם ללקוחות לסרוק מוצרים בחנות באמצעות פלטפורמת AR/AI ולשדרג  את חווית הקניה,  בכך שיוכלו לנווט בקלות ולקבל שכבת מידע נוספת ברמת המוצר. הטמעה של הטכנולוגיה תתבצע בשבועות הקרובים ברשת סופר-פארם.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: