חדשות

חברות התקשורת לא יגבו תשלום מתושבי הדרום על טלוויזיה ואינטרנט

סלקום, פרטנר, yes ובזק הודיעו שיעצרו חיובים על שירותי הטלוויזיה והאינטרנט לחודש זה

סלקום, פרטנר ו-yes הודיעו היום (שני) שיעצרו חיובים על שירותי הטלוויזיה והאינטרנט לחודש זה.

סלקום ופרטנר ציינו שההקפאה תתבצע באופן אוטומטי לחודש הקרוב לכלל לקוחותיהן תושבי הדרום שפונו מבתיהם עקב המלחמה. סלקום גם פתחה מוקד ייעודי לתושבי הדרום ולמשפחות הנרצחים, הנעדרים והנופלים במספר כוכבית 5577.

מהלך זה של פרטנר מצטרף לצעדים נוספים שהובילה הקבוצה לאור המצב הביטחוני ולמען הקלה על לקוחותיה. החברה שידרגה את לקוחות הסלולר שלה לטכנולוגיית דור 5, לתקשורת רציפה ומהירה יותר עם יקיריהם. בנוסף החברה מאפשרת לכלל הלקוחות המשכיות גלישה בסלולר במידה והחבילה הסתיימה ומעניקה חבילות גלישה ושיחות לשוהים בחו״ל מתחילת המלחמה. בנוסף, פתחה החברה מגוון ערוצי תוכן בשירות פרטנר TV.

בימים האחרונים סלקום הודיעה כי תשדרג לכלל לקוחותיה הנמצאים על רשת הסיבים את מהירות הגלישה ל-1 גיגה למשך חודש שלם וללא עלות, זאת על מנת לאפשר למאות אלפי לקוחותיה לצפות בטלוויזיה ולעבוד מהבית עם אינטרנט יציב ומהיר.

בנוסף, סלקום פתחה לכלל הלקוחות בעלי סמארטפון נתמך, גלישה ברשת דור 5 בחינם. המעבר לדור 5 נועד לאפשר לכלל לקוחות הסלולר תקשורת וגלישה מהירה ורציפה, על מנת שיוכלו להמשיך ולשמור על קשר עם קרוביהם בימים המורכבים האלו.

בזק – מבטלת תשלום ל-3 חודשים

בזק הודיעה שהיא מבטלת את כל התשלומים ללקוחותיה ביישובי העוטף כולל שירותים ומוצרים החל מחודש אחורה (ספטמבר) ולמשך שלושה חודשים. ביטול החיובים נעשה אוטומטית.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: