חדשות

פרטנר השיקה אביזר לשיפור הקליטה הסלולרית בבית            

ה- Partner Cellular Booster Box היא תחנת סלולר ביתית המשפרת את הקליטה הסלולרית בבית עבור שיחות וגלישה

קבוצת פרטנר השיקה פתרון לשיפור הקליטה הסלולרית בבתים פרטיים ומשרדיים. ה-Partner Cellular Booster Box הוא מכשיר בטכנולוגיית Femto-Cell המספק תחנה סלולרית קטנה הפותרת את הבעיה של יצירת שיחות סלולריות רציפות, שליחת הודעות או גלישה.

Partner Cellular Booster Box. קרדיט יח״צ
Partner Cellular Booster Box. קרדיט יח״צ

המכשיר הניתן להתקנה עצמאית פשוטה, דורש חיבור לחשמל וחיבור בכבל לרשת האינטרנט הביתית של הלקוח (לראוטר). המכשיר, בעל מעבד קוואלקום, משדר בטכנולוגיית דור 4 ומאפשר מהירות הורדה של עד 115 מגה ומהירות העלאה של עד 35 מגה, בדומה לקצבים באתרי סלולר חיצוניים. כמו כן, מאפשר המכשיר שימוש בעד 16 מכשירי סלולר במקביל, תוך כיסוי שטח של כ-120 מטר רבוע (בית של כ-5 חדרים).

שימוש במוצר באזורים בהם הקליטה חלשה, מפחית את עוצמת השידור ורמת הקרינה של מכשיר הסלולר, שכן ככל שהוא קרוב יותר לתחנת הבסיס, הוא מתאמץ פחות ואף חיי הסוללה שלו מתארכים.

Partner Cellular Booster Box – מותאם גם למנויי 012 מובייל

אגב, כדאי לציין שמי שסובל מבעיות קליטת סלולר בבית, אבל יש לו סמארטפון שתומך בטכנולוגיית WiFi Calling עבור שיחות טלפון דרך רשת האינטרנט (כמו: אפל, סמסונג, Nothing ושיאומי), יכול דרך רוב מפעילות הסלולר לפתור את בעיות השיחה שלו בדרך הזו.

עלות ה- Partner Cellular Booster Box עומדת על 1,200 שקל בתשלום בודד ויש גם אפשרות לחלוקה ל-36 תשלומים. פרטנר תעניק שנה אחריות לרוכשים, כמו גם תמיכה טכנית מלאה. המכשיר תואם ללקוחות המנויים לרשת הסלולר של פרטנר או 012 מובייל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

2 תגובות

  1. לפני כמה שנים פלאפון מכרו מכשירים כאלו ב400 ש”ח, דור שלישי כמובן

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: