מודעות פרסומת
חדשות

התוכניות והסרטים החדשים בינואר בנטפליקס

נטפליקס עדכנה היום (ד') מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ינואר.

נטפליקס תעלה ב-1 לינואר את כל העונות של איך פגשתי את אמא, נמלטים, ילדי האנרכיה, הומלנד (עונה 1 עד 6) ואיש משפחה (עונות 11 עד 15). נטפליקס גם הודיעה שהעונה השנייה של המעניש תעלה בקרוב.

10 אחוז עונה 3/Ten Percent ב-4.1 – בעקבות המתיחות הגואה, שני סוכנים רוקמים מזימה סודית. עונה חדשה של הסדרה על עולם הבידור, בהשתתפות איזבל הופר, מוניקה בלוצ'י וז'אן דוז'רדן.

טיטאנים/Titans ב-11.1 – קבוצה של גיבורים צעירים יוצאת להילחם בפשע ונאבקת גם בשדים פנימיים. בראשה עומד רובין, בן חסותו לשעבר של באטמן.

titans
טיטאנים

חינוך מיני/Sex Education ב-11.1 – אוטיס, נער חסר ניסיון מיני, מחליט לפתוח בבית הספר קליניקה לטיפול מיני, ונעזר באימו מטפלת מינית, ובנערה מרדנית בשם מייב.

חברים מהקולג' עונה 2/Friends from College ב-11.1 – טעויות נעשו, רגשות נפגעו והחיים נמשכים. עכשיו יש חתונה באופק, והחברים מנסים לשכוח את מעללי העבר ולהסתכל קדימה.

מסע בין כוכבים: דיסקברי עונה 2/Star Trek: Discovery ב-18.1 – בעקבות אירועים מסתוריים באזורים שונים של הגלקסיה, צוות הדיסקברי יוצא למשימה חדשה תחת פיקודו של קומנדר זמני: כריסטופר פייק מצוות האנטרפרייז.

unnamed
מסע בין כוכבים: דיסקברי עונה 2

גרייס ופרנקי עונה 5/Grace and Frankie ב-18.1 – גרייס ופרנקי נלחמות על העסק שלהן ועל ביתן עם קצת עזרה מבני המשפחה ומבני הזוג לשעבר.

ממלכת הזומבים/Kingdom ב-25.1 – מגפה מוזרה בממלכה מוכת הרעב והשחיתות, ושמועה מסתורית מתפשטת לגבי מותו של המלך. הנסיך יורש העצר יוצא לחשוף את המשימה הזדונית ולהציל את עמו.

זעקת האדמה השחורה/Black Earth Rising ב-25.1 – קייט אשבי ניצלה מרצח העם ברוואנדה בילדותה, אבל זוועות העבר ממשיכות לרדוף אותה גם בחייה הבוגרים.

מועדון הקוארבוס עונה 4/Club de Cuervos ב-25.1 – אח ואחות שיורשים קבוצת כדורגל נאלצים להתמודד עם הציפיות הגבוהות.

סרטים
ליונהארט/Lionheart ב-4.1 – כשאביה נופל למשכב, אדזה מתגייסת לנהל את העסק המשפחתי לצד דודה האקסצנטרי ולהוכיח את עצמה בעולם גברי.

unnamed (1)
ליונהארט

הצחוק האחרון/The Last Laugh ב-11.1 – סוכן אומנים מחדש את הקשר עם לקוח לשעבר, סטנדאפיסט שוויתר על קריירה מבטיחה לטובת חיי משפחה, ומשכנע אותו לצאת למסע הופעות.

סולו/Solo ב-11.1 – באזור נידח באיים הקנריים, הגולש הצעיר אלברו ויסקאינו מועד ונופל מצוק. עכשיו עליו להילחם על חייו, למרות הפציעה הקשה.

אי הנקמות/Revenger ב-15.1 – כדי לנקום את רצח משפחתו, אדם מגיע לכלא המשכן פושעים מסוכנים ומתוודע אל ההיררכיה ואל משחקי הכוחות השולטים בו.

סוני/Soni ב-18.1 – סוני, שוטרת צעירה וחמת מזג בדלהי, נאבקת בפשיעה הגואה כנגד נשים בעזרת הבוסית שלה. מאבקן של השתיים מקבל ביטוי גם בחייהן האישיים.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

 

מודעות פרסומת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: