חדשות

התוכניות והסרטים החדשים בינואר בנטפליקס

נטפליקס עדכנה היום (ד’) מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ינואר.

נטפליקס תעלה ב-1 לינואר את כל העונות של איך פגשתי את אמא, נמלטים, ילדי האנרכיה, הומלנד (עונה 1 עד 6) ואיש משפחה (עונות 11 עד 15). נטפליקס גם הודיעה שהעונה השנייה של המעניש תעלה בקרוב.

10 אחוז עונה 3/Ten Percent ב-4.1 – בעקבות המתיחות הגואה, שני סוכנים רוקמים מזימה סודית. עונה חדשה של הסדרה על עולם הבידור, בהשתתפות איזבל הופר, מוניקה בלוצ’י וז’אן דוז’רדן.

טיטאנים/Titans ב-11.1 – קבוצה של גיבורים צעירים יוצאת להילחם בפשע ונאבקת גם בשדים פנימיים. בראשה עומד רובין, בן חסותו לשעבר של באטמן.

titans
טיטאנים

חינוך מיני/Sex Education ב-11.1 – אוטיס, נער חסר ניסיון מיני, מחליט לפתוח בבית הספר קליניקה לטיפול מיני, ונעזר באימו מטפלת מינית, ובנערה מרדנית בשם מייב.

חברים מהקולג’ עונה 2/Friends from College ב-11.1 – טעויות נעשו, רגשות נפגעו והחיים נמשכים. עכשיו יש חתונה באופק, והחברים מנסים לשכוח את מעללי העבר ולהסתכל קדימה.

מסע בין כוכבים: דיסקברי עונה 2/Star Trek: Discovery ב-18.1 – בעקבות אירועים מסתוריים באזורים שונים של הגלקסיה, צוות הדיסקברי יוצא למשימה חדשה תחת פיקודו של קומנדר זמני: כריסטופר פייק מצוות האנטרפרייז.

unnamed
מסע בין כוכבים: דיסקברי עונה 2

גרייס ופרנקי עונה 5/Grace and Frankie ב-18.1 – גרייס ופרנקי נלחמות על העסק שלהן ועל ביתן עם קצת עזרה מבני המשפחה ומבני הזוג לשעבר.

ממלכת הזומבים/Kingdom ב-25.1 – מגפה מוזרה בממלכה מוכת הרעב והשחיתות, ושמועה מסתורית מתפשטת לגבי מותו של המלך. הנסיך יורש העצר יוצא לחשוף את המשימה הזדונית ולהציל את עמו.

זעקת האדמה השחורה/Black Earth Rising ב-25.1 – קייט אשבי ניצלה מרצח העם ברוואנדה בילדותה, אבל זוועות העבר ממשיכות לרדוף אותה גם בחייה הבוגרים.

מועדון הקוארבוס עונה 4/Club de Cuervos ב-25.1 – אח ואחות שיורשים קבוצת כדורגל נאלצים להתמודד עם הציפיות הגבוהות.

סרטים
ליונהארט/Lionheart ב-4.1 – כשאביה נופל למשכב, אדזה מתגייסת לנהל את העסק המשפחתי לצד דודה האקסצנטרי ולהוכיח את עצמה בעולם גברי.

unnamed (1)
ליונהארט

הצחוק האחרון/The Last Laugh ב-11.1 – סוכן אומנים מחדש את הקשר עם לקוח לשעבר, סטנדאפיסט שוויתר על קריירה מבטיחה לטובת חיי משפחה, ומשכנע אותו לצאת למסע הופעות.

סולו/Solo ב-11.1 – באזור נידח באיים הקנריים, הגולש הצעיר אלברו ויסקאינו מועד ונופל מצוק. עכשיו עליו להילחם על חייו, למרות הפציעה הקשה.

אי הנקמות/Revenger ב-15.1 – כדי לנקום את רצח משפחתו, אדם מגיע לכלא המשכן פושעים מסוכנים ומתוודע אל ההיררכיה ואל משחקי הכוחות השולטים בו.

סוני/Soni ב-18.1 – סוני, שוטרת צעירה וחמת מזג בדלהי, נאבקת בפשיעה הגואה כנגד נשים בעזרת הבוסית שלה. מאבקן של השתיים מקבל ביטוי גם בחייהן האישיים.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

 

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: