כללי

תוכניות המקור החדשות ב-yes וגם טריילר לפאודה עונה 3

חברת yes מציגה את תוכניות המקור שלה לשנת 2019

חברת yes הציגה הבוקר (ב’) את תוכניות המקור החדשות שלה לשנת 2019, כאשר היא חושפת את הטריילר לעונה השלישית של “פאודה”. בעונה החדשה המשימה העיקרית של צוות המסתערבים היא לפגוע בתשתית החמאס בגדה המופעלת מעזה, ולהגיע לראש הזרוע הצבאית של הארגון ברצועה. בכדי לבצע את המשימה, דורון (ליאור רז) מושתל בכפר באזור חברון, שם הוא חי בזהות פלסטינית. דורון עובד כמאמן אגרוף, כאשר תוך כדי הוא מפתח חברות עם צעיר פלסטיני (עלא דקה) המתגלה כמתאגרף ברמה גבוהה. בזכות הקשר הזה, דורון מקבל גישה לאביו של הצעיר, בכיר בחמאס. לסדרה מצטרפת מרינה מקסימיליאן, בתפקיד ראש דסק עזה בשב”כ.

יס מן – דוקו-ריאליטי של יוצרי “מחוברים”. משתתפי הסדרה יצטרכו להשיג שינוי משמעותיים בחייהם, תוך התמודדות באתגרים שבעבר לא רצו לבצע. בין המשתתפים: נועה ירון ובן זוגה יובל דיין, מור חן, קותי סבג, אלברט אסקולה וחנוך דאום.

רק_להיום-_ורד_אדיר
רק להיום. קרדיט באדיבות yes

רק להיום – סדרת דרמה המביאה את סיפורים של אסירים הנמצאים בהוסטל שיקומי. בכל יום הם נבחנים האם הם צריכים לחזור הביתה או לכלא. העלילה מתמקדת בענת (טלי ליפשיץ), מנהלת ההוסטל המתמודדת עם חזרתו של ניקו (הנרי דוד), מטופל לשעבר שהיה מאוהב בה. 12 שנים אחרי הוא יוצא מהכלא ומגיע להוסטל.

המדובב-נטי_לוי
המדובב. קרדיט באדיבות yes

המדובב – דרמת פשע המספרת על אסא (אור בן-מלך) המקבל שחרור מוקדם מהכלא לאחר 17 שנים, בתנאי שימשיך להיות מדובב בשירות המשטרה. אסא חוזר לקריות, לבית אחיו דוד (עמוס תמם) ואשתו סופי (אניה בוקשטיין), חברי ילדות ששותפים לכניסתו לכלא. בנוסף, יש גם ארגון פשע אשר עומדת בראשו יהודית (ציפי שביט).

חיה-ורד_אדיר
חיה. קרדיט באדיבות yes

חיה – סדרת מתח בכיכובה של חיה (דלית קהן), הומלסית בת 40 פלוס בהריון. עמי (יפתח קליין) חוקר משטרה העוסק בתיק במרכזו עומד ארגון פשע וחטיפה של תינוקות. הארגון מוצא נשים מסכנות בהיריון, מציע להן כסף בתנאי שימכרו את תינוקן למשפחות עשירות, אבל בפועל מוכרים אותם בדארקנט.

כבודו: עונה 2 – סדרת המתח חוזרת עם השופט מיכה אלקובי (יורם חטב) המסובך עם משפחת פשע חזקה בדרום.

חמישים – דרמה קומית המספרת על אלונה (אילנית בן יעקב), תסריטאית, חד הורית המגדלת לבדה את ילדיה ומנסה למכור תסריט לגוף שידור. אותו גוף שידור לא רוצה שהגיבורה תהיה בת 50, אלא צעירה יותר.

הנוכלות – קומדיית פשע מאת יעל פוליאקוב ואילן פלד המספרת על האחיות מירי ותקווה (אחד העם 1) החוזרות לשתף פעולה בתור נוכלות.

תאג”ד: עונה 2 – הדרמה יומית עולה לתפוס קו ברמת הגולן עם פצועים סוריים וחיילי או”ם שלא מעניין אותם השלום.

השוטר הטוב: עונה 3 – דני קונפינו (יובל סמו) חוזר לתחנת המשטרה מתרדמת ולאחר שחברתו קורין (אורטל בן שושן) עזבה אותו.

הבוזגלוס: עונה 3 – הדוקו ריאליטי קומי חוזר עם המשפחה הראשונה של הכדורגל הישראלי.

רון: עונה 3 – רון (רון פלדמן) עובר את משבר אמצע החיים ומרד גיל הנעורים בו זמנית.

תום יער עושה דמויות – תום יער חוזרת לתכנית מערכונים.

התוכניות והסרטים במרץ בפרטנר TV

התוכניות החדשות במרץ בהוט וב-Next TV

התוכניות והסרטים החדשים במרץ בנטפליקס

התוכניות החדשות במרץ ב-yes וסטינג TV

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

בואו תראו תמונות של גאדג’טים באינסטגרם

 

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: