חדשות

דייסון משיקה שואב אבק אלחוטי V11 ומסנן אוויר שגם מקרר את הבית

דייסון השיקה היום את הדור החדש לשואב האבק הפופולארי שלה V11. בנוסף, היא גם השיקה מסנן אוויר אשר גם משמש כמאוורר לפיזור אוויר חם וקר ללא להבים

תתכוננו לשלם יותר על השואב האבק האלחוטי החדש של דייסון – V11. היבואנית הרשמית ב.נ.ז.כ סחר השיקה היום (ב’) את הדגם החדש בישראל במחיר המתחיל מ-3,200 שקל ויכול להגיע גם ל-3,500 שקל (בהתאם לדגם, הרחבה בהמשך). הדגם הבסיסי של ה-V10 עמד בעת ההשקה על 2,900 שקל.

Dyson-4
דייסון V11. צילום צחי הופמן

דגם ה-V11 כולל לראשונה בשואב אלחוטי של דייסון צג, המאפשר לתפעל את המוצר בצורה נוחה יותר. לשואב שלושה מצבי עבודה: אוטומטי – התאמה אוטומטית לעוצמת השאיבה בשטיחים או ריצפות, מצב מירבי Boost – ניקוי חזק לריצפה מלוכלכת מאוד ומצב חיסכון Eco המאריך את זמן הפעולה של המכשיר. הצג מציג את זמן העבודה הנותר של הסוללה. אגב, בניגוד לשואבים הסיניים הפופולאריים בישראל, ה-V11 מחייב החזקה קבועה של האצבע על מתג ההפעלה בזמן העבודה. שדרוג שציפינו לקבל בדגם החדש. הצג גם מספק תזכורות לתחזוקת המסנן, דיווחים על סתימות וכיצד ניתן לשחרר אותן.

כנסו לערוץ השואבים האלחוטיים והרובוטיים שלנו

עוד אפשר למצוא ב-V11 מברשת Torque עם סיבי ניילון קשיחים החודרים עמוק לתוך השטיח להסרת לכלוך שקוע. הסוללה החדשה מספקת עוצמת שאיבה גדולה ב-20% לעומת ה-V10 והיא גם כוללת מערכת ניטור וחיישנים למדידת הקיבולת שלה ארבע פעמים בשנייה, במטרה לספק עוצמה אופטימלית. זמן העבודה עומד על עד 60 דקות.

Dyson-5
דייסון V11. צילום צחי הופמן

דגם V11 Torque הזול מבין השניים מגיע עם מברשת טורק, מברשת מיני ממונעת לספות ומזרונים, אביזר לפינות ומסילות, אביזר דו מצבי לניקוי כללי, מברשת בוץ, מברשת רכה למשטחים עדינים, מטען ותחנת עגינה וטעינה לתלייה על הקיר. דגם V11 Absolute מגיע עם מברשת רולר ממונעת לשאיבה ואיסוף של לכלוך גדול מרצפות ופרקטים, מברשת טורק ושאר האביזרים שאפשר למצוא בדגם הזול יותר.

דייסון Pure Hot+Cool Link – לקירור הבית 

Dyson-1
הפילטר לסינון אוויר. צילום צחי הופמן

דייסון גם השיקה מסנן אוויר המשמש גם כמאוורר – Pure Hot+Cool Link. מדובר במאוורר ללא להבים בטכנולוגיית Air Multiplier, המספק גם אוויר חם וגם קר ללא חבטות רוח וגם לא מסוכן שילדים ידחפו לו את הידיים. למכשיר חיישנים המנטרים את הטמפרטורה בחדר, כך שהמוצר שומר על הגדרת היעד שנקבעה לו. המכשיר כולל תצוגה המספקת מידע על מהירות זרימת האוויר. בתחום סינון האוויר, המוצר יודע לזהות באמצעות חיישנים את איכות האוויר בחדר ולנקות אותו מהזיהומים הקיימים בו. במפגש העיתונאים שדייסון קיימה היום, היא הציגה כיצד הוא מזהה במהירות עם חיווי על הצג ספריי דיאודרנט שהופעל לידו וכיצד הוא מסנן את האוויר בתוך כמה שניות. הצג של המכשיר יודע להראות את אורך חיי המסנן, אשר צריך להחליף בכל שנה בממוצע ומה רמות זיהום האוויר באותו חדר.

Dyson-2
דייסון Pure Hot+Cool Link. צילום צחי הופמן

סקירה: Jimmy JV51 – שואב אבק אלחוטי ומוצלח

סקירה: Roidmi F8 – שואב אבק אלחוטי שעושה את העבודה ב-1,000 שקל

עבור בית קר ללא זיהום באוויר אתם תצטרכו לשלם לא מעט. הדגם הבסיסי הריצפתי עולה 2,800 שקל, הדגם השולחני 2,500 שקל והדגם הכולל גם אוויר חם – 3,200 שקל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

להצטרפות לעמוד האינסטגרם

 

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: