כללי

סקירה: אורל בי – Genius X – מברשת שיניים חכמה עם בינה מלאכותית

Genius X היא מברשת שיניים שתנסה להפוך את הצחצוח שלכם ליעיל יותר, באמצעות בינה מלאכותית המספקת טיפים לניקוי יעיל יותר. המברשת גם תנג'ס לכם אם לא תצחצחו מספיק זמן או תצחצחו חזק מדי. כנסו לקרוא את הסקירה המלאה

תחום מברשות השיניים החשמליות זוכה מדי פעם לשדרוגים. חברת אורל בי השיקה לאחרונה בארץ את ה-Genius X 20000N. מדובר במברשת הראשונה שאני נתקל בה עם בינה מלאכותית. המברשת הזאת מהווה שדרוג של הדור הקודם, אשר הציע זיהוי מיקום של ניקוי השיניים בפה, אבל הוא פעל בצורה יותר מגושמת. המשתמש היה צריך למקם את הסמארטפון מול הפנים ולאפשר למצלמה לזהות את פעולת הניקוי. בדגם החדש, אין צורך בכך, המברשת יודעת לזהות את המיקום בפה בצורה אוטומטית.

oralb-2
אורל בי – Genius X. צילום צחי הופמן

עיצוב: ה-Genius X מגיעה בצבע לבן, היא מעט עבה יותר ממברשות אחרות שאני רגיל להן. יש לה שני כפתורים, אחד להפעלה והשני לסינכרון לאפליקציה בסמארטפון ולשינוי תוכנית הצחצוח. בנוסף, ישנו חיווי באמצעות תאורה אחורית ואייקון על תוכנית הצחצוח, חיבור הבלוטות’ והסוללה (באמצעות שלושה פסים). מעבר לזה, יש תאורה מסביב לחלק העליון של המברשת, מתחת לאזור בו ראש המברשת מחובר. זה מציע התאמה אישית של צבע התאורה דרך האפליקציה וגם מעדכן שמצחצחים חזק מדי (באמצעות תאורה אדומה הנדלקת באותו רגע).

oralb-1
אורל בי – Genius X. צילום צחי הופמן

תפעול ואפליקציה: רוב השימושים ב-Genius X דורשים שימוש באפליקציה, אם מוותרים עליה, לא באמת נהנים מיכולות הבינה מלאכותית (הרחבה בהמשך), אבל כן מקבלים עדכון על צחצוח חזק מדי וכן יכולים להחליף תוכניות צחצוח. האפליקציה של אורל בי לא קיבלה ממשק בעברית, שזה חיסרון משמעותי בשוק המקומי. היא מציעה חיבור ראשוני פשוט מאוד של הבלוטות’, אשר אפילו לא דרש כניסה להגדרות הסמארטפון. ברגע שרוצים להתחיל לצחצח, צריך ללחוץ על כפתור ההפעלה במברשת והאפליקציה תקפיץ את תצוגת השיניים, הזמן שעבר מהתחלת הצחצוח ומידע על תוכנית הצחצוח שנבחרה. אני חייב לציין שהיו לי בעיות חיבור רבות עם האייפון 7 פרו ו-7 פרו מקס, מצד שני, לא הייתה לי שום בעיה עם ה-G8S של LG.

צחצוח: כאמור, ברגע שתתחילו לצחצח, תופיע באפליקציה תצוגה של השיניים בפה וחלוקה שלה לאזורים. ה-Genius X מזהה בצורה אוטומטית את האזור בו מצחצחים, כאשר היא צובעת אותו באיטיות בלבן, במטרה להאריך את זמן הצחצוח ולוודא שאכן המשתמש צחצח את כל האזורים. הזיהוי עובד רוב הזמן טוב, אבל היו פעמים שהוא פספס ולא הבין בצורה נכונה איפה המברשת נמצאת בחלל הפה שלי. באמצעות אלגוריתמים של בינה מלאכותית ומידע שנצבר מאלפי דפוסי התנהגות אנושיים בצחצוח שיניים ולמידה של הסגנון שלהם, המברשת והאפליקציה מדריכים את המשתמש להשגת תוצאה טובה יותר. לא מדובר בלמידה אישית של בינה מלאכותית את המשתמש הפרטי. בסופו של דבר, זה מתבטא בכל הפעלה בציון באחוזים על רמת הצחצוח, כאשר המטרה היא לעודד את המשתמש להגיע ל-100% ולהאריך את זמן הצחצוח. אני יכול להגיד שעליי זה עבד, בפעמים הרבות שהבאתי איתי את הסמארטפון לחדר האמבטיה, הצחצוח התארך והיה הרבה יותר יעיל. בפעמים הרבות האחרות שהתעצלתי ומהרתי לצחצח בבוקר בלי הסמארטפון, הצחצוח היה קצר יותר.

מברשת שיניים חשמלית חדשה של אורל בי המצויידת בטכנולוגיית בינה מלאכותית GENIUS X החדשה צילום יחצ (2)

סוללה: הסוללה מחזיקה כשבועיים של שימוש, כאשר מצחצחים פעמיים ביום במשך 2 דקות בכל פעם. זמן הטעינה המלא עומד על 12 שעות, אבל אפשר לאחסן את המברשת על המטען המוגן מפני רטיבות וכך לחסוך את זמן הטעינה הארוך. הערכה של ה-Genius X כוללת מטען שולחני וגם נרתיק המשמש כמטען נייד, אליו מחברים כבל יעודי. הנרתיק הזה כולל גם מחבר USB-A עבור הטענה של הסמארטפון או אביזר אחר, כאשר הוא מחובר לחשמל.

מחיר: 600 שקל במקום 1,000 שקל (ברשת סופר פארם, עד ה-4.12). ערכת ראשים של 2 יחידות מדגם סנסיטיב, נמכרת באזור ה-60 שקל עד ה-70 שקל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

בשורה התחתונה, ה-Genius X מציעה צחצוח שגרם לי לתחושה שהשיניים שלי יותר נקיות מהרגיל, כמעט כאילו יצאתי משיננית. התפעול שלה פשוט והוא יגרום לכם באמצעות האפליקציה להאריך את זמן הצחצוח ולייעל אותו. החיסרון, אתם תצטרכו להתחיל לקחת איתכם את הסמארטפון לחדר האמבטיה, כאשר אתם הולכים לצחצח שיניים.

עוד כתבות:

סקירה: סמסונג Tab S5e – טאבלט אנדרואיד עם מסך מצוין

מבצעי הגאדג’טים בבלאק פריידיי בישראל

סקירה: אייפון 11 פרו – שלוש עדשות, צילום לילה וסוללה חזקה יותר

5 תגובות

השאר תגובה

%d