חדשות

הרחפן הקומפקטי Mavic Mini של DJI הגיע לישראל

הרחפן הקומפקטי והקל משקל של DJI החל להימכר בישראל. ה-Mavic Mini מיועד למשתמשים שזהו הרחפן הראשון שלהם

חברת DJI השיקה באמצעות היבואנית הרשמית בנדא את הרחפן הקומפקטי החדש שלה – Mavic Mini בארץ. מדובר ברחפן מתקפל השוקל רק 249 גרם ומיועד לנשיאה קלה בתיק הגב. DJI מייעדת את ה-Mavic Mini כרחפן הראשון עבור משתמשים מתחילים. כמו כן, בגלל משקלו הנמוך הוא יכול לטוס בהרבה מקומות שבהם רחפנים מקצועיים יותר לא יכולים לטוס בהם.

dji mavic mini

הדגם החדש כולל צילום וידיאו ברזולוציית 1080p ב-60 פריימים לשנייה או 2.7K ב-30 פריימים לשנייה. צילום הסטילס הוא 12 מגה פיקסל ויש לרחפן גימבל ממונע בעל שלושה צירים לתמיכה וייצוב המצלמה. האפליקציה של DJI מאפשרת מספר מצבי צילום מקצועיים אשר מוגדרים מראש וניתנים לתפעול קל. למשל, צילום Rocket בו הרחפן עולה ישר לאוויר, כאשר המצלמה מכוונת כלפי מטה ועוקבת אחרי האובייקט. מצב Circle יגרום לרחפן לחוג מסביב לאובייקט בגובה ומרחק קבועים.

השליטה ב-Mavic Mini מתבצעת באמצעות שלט רחוק אליו מחברים את הסמארטפון. מרחק ההטסה נמוך יחסית והוא מגיע תיאורתית ל-500 מטרים, מכיוון שמדובר בתקשורת WiFi. זמן ההטסה יחסית ארוך והוא כ-30 דקות. 

ה-Mavic Mini כולל מספר טכנולוגיות בטיחות של החברה, בינהן Geofencing – המונעת מהרחפן להיכנס לאזורים אסורים לטיסה וגם הבנה של מגבלות גובה והחזרה אוטומטית לנקודת ההמראה אם הרחפן איבד קשר עם השלט או שהסוללה נחלשת. הרחפן כולל פחות חיישנים מדגמים יקרים יותר של החברה, אבל כן אפשר למצוא בתחתית של ה-Mavic Mini חיישני GPS וחיישנים ויזואליים עבור זיהוי הקרקע ואפשרות להטסה יציבה.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

מחירו של ה-Mavic Mini עומד על 1,700 שקל, גרסת הקומבו הכוללת 3 סוללות, 3 סטים של פרופלורים, מגינים לפרופולרים, עמדת טעינה ותיק נשיאה נמכרת ב-2,100 שקל (יבואן רשמי בנדא).

עוד כתבות:

מבצעי הגאדג’טים בבלאק פריידיי בישראל

סקירה: אורל בי – Genius X – מברשת שיניים חכמה עם בינה מלאכותית

סקירה: Noise Cancelling Headphones 700 של Bose – דור חדש לאוזניות חובבי השקט

 

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: