חדשות

Beko פותחת נציגות מקומית ומשיקה ליין מוצרים ל-2020

חברת Beko הודיעה על פתיחת נציגות בישראל, לצד ליין מוצרי חשמל ביתיים לשנת 2020

חברת Beko הודיעה על פתיחת נציגות מקומית בישראל, לצד המשך העבודה שלה עם היבואן המקומי הרשמי ברימאג. Beko משווקת בארץ מוצרי חשמל ביתיים, הכוללים מקררים, מכונות כביסה, מדיחי כלים ותנורים.

צילום צחי הופמן

ליין המוצרים של Beko לשנת 2020 כולל טכנולוגיות חדשות. מכונת הכביסה עם טכנולוגיית AquaTech מאפשרת לכבס בחצי מהזמן המקובל וליהנות משמירה טובה יותר של הבגדים, הודות לניקוי עדין ולהתקן בחישה המאפשר ניצול טוב יותר של מי הכביסה. החיישן הפנימי שומר שהתקן הבחישה ימצא מעל הכביסה ושפיזור תמהיל המים ונוזל הכביסה יגיעו לכל הבגדים שבמכונה.

מדיחי הכלים החדשים כוללים טכנולוגיית Aqualntense המספקת ניקוי אינטנסיבי יותר לסירים ומחבתות מלוכלכים, גם ללא קרצוף או רחיצה ידנית שלהם, לפני הכנסתם למדיח. 

צילום צחי הופמן

במקררי החברה שילבה Beko טכנולוגיית קירור EverFresh Plus, המאריכה פי 3 את חיי הירקות והפירות. הטכנולוגיה במגירות האחסון שומרת על רמה מדויקת של טמפרטורה ולחות, כאשר הדבר מתבצע בעזרת תעלות אוויר המאפשרות סירקולציה איטית יותר במגירות. תקרה ייחודית של תא האחסון של הירקות והפירות מונעת התעבות המים לטיפות.

מייבשי הכביסה קיבלו טכנולוגיה בשם RapiDry, המציעה ייבוש של 5 ק”ג בגדים בשעה אחת. מדובר במייבשים היברידיים, המשלבים את טכנולוגיית החימום המקובלת עם טכנולוגיה חדשה של שאיבת חום. הדבר מאפשר לעבור ממצב הפעלה חסכוני בחשמל, למצב ייבוש מהיר ולהפך. הודות לשילוב זה, זמני הייבוש קצרים יותר וגם צריכת החשמל נמוכה יותר.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

אל ג’י מוסיפה בינה מלאכותית למכונות כביסה ומציגה ליין רובוטים

IFA: פיליפס מציגה מכונת גילוח לעור רגיש, רצועה לפתרון בעיות נחירה וגרסה חדשה ל-AirFryer

דייסון משיקה שואב אבק אלחוטי V11 ומסנן אוויר שגם מקרר את הבית

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: