חדשות

בזק בינלאומי משיקה מגדיל טווח ווייפיי בטכנולוגיית Mesh של TP Link

בזק בינלאומי הודיעה שהיא משיקה את ה-Deco M4 של tp-link, המאפשר להגדיל את טווח כיסוי הווייפיי בבית

חברת בזק בינלאומי השיקה מגדיל טווח ווייפיי Deco M4 של tp-link בטכנולוגיית Mesh.  טכנולוגיית Mesh באה לפתור בעיה של כיסוי הווייפיי בדירה גדולה או כזאת הכוללת שתי קומות וחצר. Mesh מציעה כיסוי אלחוטי רחב ויציב למספר גדול יותר של מכשירים, כאשר היא מאפשרת זאת באמצעות שכפול של עוצמת הנתב הקיים על גבי שטחים גדולים יותר. הדבר מתבצע באמצעות פיזור מספר מכשירי Mesh שונים בבית, כמו ה-deco M5 הוותיק של tp-link (כנסו לסקירה המלאה עליו).

לרגל השקת ה-Deco M4 אצלה, מציעה בזק בינלאומי ערכה של המכשיר הכוללת 2 יחידות בעלות של 14.90 שקל לחודש למשך 36 חודשים (סך הכל 536 שקל) או ב-16.90 שקל למשך 36 חודשים (608 שקל), כולל תמיכה מורחבת מהמוקד הטכני של בזק בינלאומי. ל-M4 אחריות ל-3 שנים מהיבואן. אגב, אם תרצו לרכוש ערכת 2 יחידות של ה-M4 בחנויות, המחיר שלה עומד על 650 שקל.

מלבד ה-M4, בזק בינלאומי תשיק במהלך חודש יוני את הנתב החדש שלה – WiFi Plus מבית Heights Telecom. הנתב תומך במהירויות גבוהות של עד Mbps250 בתשתית נחושת ומסוגל לתמוך בסיבים אופטיים. לנתב שידור ב-2.4 ו-5 גיגה הרץ ותמיכה ב-Easy Mesh. עלות ההשכרה תעמוד על 19.90 שקל לחודש.

“ההחלטה לצאת למהלך באה בעקבות מחקרים שערכנו,  בהם עלה כי בבית ישראלי ישנם בממוצע 6 מכשירים המחוברים לרשת הווייפיי הביתית,  ביניהם: מחשבים ניידים, סלולריים, טלוויזיות חכמות, סטרימרים ועוד, ריבוי זה של מכשירים משפיע על שביעות הרצון של האוכלוסייה מהרשת הביתית”, אומר אילן סיגל, סמנכ”ל השיווק של בזק בינלאומי , “כמו כן, 66% מהאוכלוסייה דיווחו על “אזורים מתים” ללא קליטת ווייפיי בבית, ביניהם חדרי ממ”ד אשר אופייניים לבתים בישראל, מרפסות, מרתפים וחדרים המרוחקים משמעותית מטווח הקליטה של הרשת האלחוטית. אנו רואים גם כי עם משבר הקורונה חלה עליה בשימוש ברשת הווייפיי הביתית, ו- 82% מהאוכלוסייה מדווחת כי מאז עלתה החשיבות של רשת ווייפיי חזקה ויציבה בבית. השקת שני המוצרים החדשים תאפשר לנו להעניק ללקוחותינו קליטה מקסימלית בכל רחבי הבית, כולל באזורים המרוחקים משמעותית מטווח הקליטה של הרשת האלחוטית.”

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

סקירה: הגלקסי S20 פלוס עולה 900 שקל פחות מהאולטרה; האם שווה לרכוש דווקא אותו?

שיאומי השיקה את ה-Mi10 בישראל ב-3,000 שקל

סקירה: סמסונג גלקסי Buds פלוס – סוף כל סוף אפשר גם לדבר איתן

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: