חדשות

מאסטרקארד ו-ENEL X יקימו מעבדת חדשנות בתחום הסייבר-פינטק בישראל

מאסטרקארד העולמית ו- ENEL X יקימו מעבדה חדשה בישראל על מנת להציע פתרונות בתחום הפינטק והסייבר

מאסטרקארד העולמית ו- ENEL X, השייכת לענקית האנרגיה המתחדשת, יקימו מעבדה חדשה בישראל על מנת להציע פתרונות בתחום הפינטק והסייבר עבור מערכות תשלומים ואנרגיה ברחבי העולם. המעבדה תשתף פעולה עם סטארטאפיים ישראליים לפיתוח מוצרי אבטחה, פינטק, אימות דיגיטלי ופיננסי.

המעבדה החדשה תוקם בשיתוף עם גורמי ממשל בישראל בבאר שבע. המעבדה תקבל רישיון לשלוש שנים וכ-3.7 מיליון דולר מימון ציבורי לכיסוי עלויות ההקמה, תפעול והוכחת פיתוח קונספט עם סטארט-אפים מקומיים.

מדובר בהשקעה של מאסטרקארד, המתווספת לפעילות המטה הישראלי של החברה בתל אביב, ומעבה את המשך פיתוח תוכנית ה- Start Path העולמית, שהינה תוכנית גלובלית אשר תומכת בחברות סטארט-אפ בתחילת דרכן, המפתחות פתרונות מסחריים. 

Enel הקימה את מרכז החדשנות הראשון שלה בתל אביב בשנת 2016, כאשר היום הרשת שלה מונה 10 מרכזי חדשנות ו-20 מעבדות ברחבי העולם, כולל בברזיל, צ'ילה, איטליה, רוסיה, ספרד וארה"ב.  

"היום יותר מתמיד ארגונים חייבים לשמור את אבטחת המידע בחזית החדשנות", אומר אג'אי בהלה, נשיא תחום הסייבר והמודיעין של מאסטרקארד. "שיתוף פעולה חדש זה עם שותפינו ועם זירת הסטארט-אפ הידועה של ישראל, יאפשר לנו להביא חידושים לשוק בדרך המהירה ביותר ולצמצם את האיום והעלות הגוברים של התקפות סייבר".

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

בזק בינלאומי משיקה מגדיל טווח ווייפיי בטכנולוגיית Mesh של TP Link

הנוקיה 4.2 מגיע לישראל ב-550 שקל

סקירה: הגלקסי S20 פלוס עולה 900 שקל פחות מהאולטרה; האם שווה לרכוש דווקא אותו?

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: