חדשות

גרמין משיקה 5 שעונים עם טעינה סולארית

גרמין משיקה 5 שעונים עם טעינה סולארית, בינהם דגמים חדשים מסדרת ה-Fenix 6 וגם דגמי Instinct המיועדים לגלישה ושימושים צבאיים

גרמין מטמיעה את טכנולוגיית הטעינה הסולארית שלה בשעוני ספורט נוספים. לאחר שהשיקה בישראל לפני כשנה את דגם ה- Fenix 6X Pro Solar Edition, אשר כלל משטח טעינה סולארי שקוף, המשתמש באנרגיית השמש בכדי להאריך את חיי הסוללה, החברה מוסיפה את התכונה הזאת לעוד 5 שעונים.

שני השעונים הראשונים שייכים למשפחת שעוני העלית של החברה, ה- Fenix 6. מדובר בדגמים: Fenix 6 Pro Solar וה- Fenix 6s Pro Solar הנמכרים ב-3,990 שקל. דגמים אלו כוללים GPS מובנה וטעינה סולארית, הודות לזכוכית ה- Power Glass, המנצלת את אנרגיית השמש בכדי להאריך את חיי הסוללה. לשעונים אפשרויות ניווט, הוספת מפות, תוכניות אימון ואפשרות להוסיף תוכניות אימון אישיות ומדידה של מגוון מדדי בריאות בזמן אמת, דוגמת דופק, רווית חמצן בדם, סטורציית חמצן וניטור שינה. 

שלושת דגמי ה-Instinct Solar מתאימים לחובבי ספורט אקסטרים וחיילים. באמצעות יכולת הטעינה הסולארית, השעונים מציעים חיי סוללה מקסימליים של עד 50 ימים רצופים. השעונים מוקשחים, כוללים GPS מובנה, עמידות בפני מים, אבק, זעזועים ומים (עד לעומק של 100 מטרים) בהתאם לתקן הצבאי האמריקאי G810. השעונים החדשים מציעים את כל התכונות של שעון ספורט חכם, לצד יישומים חדשים למגוון סוגי ספורט אקסטרים, דוגמת גלישת גלים, רכיבת שטח וטיפוס על קירות בתוך מבנה.

הדגם הראשון Instinct Solar נמכר ב-1,900 שקל, בעוד המחירים של שני הדגמים הנוספים לא פורסמו. הדגם השני הוא Instinct Solar SURF, דגם ייעודי לחובבי הגלישה המציע יכולות ניטור ומדידה במים, לרבות זמני גלישה, גאות ושפל, מהירות ואורך גל. הדגם השלישי – Instinct Solar T מיועד לשימוש בפעילויות מבצעיות וצבאיות והוא מציע תכונות ייחודיות, דוגמת תאימות לאמצעי ראיית לילה.

השעונים ימכרו בישראל החל מיום ראשון הקרוב (12.7) עם ממשק מלא בעברית ואחריות לשנתיים של היבואן הרשמי – רונלייט.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

גרמין פותחת חנות דגל ראשונה בישראל

סקירה: גרמין Venu – המסך עושה את ההבדל

סקירה: סונטו 7 – שעון הספורט הופך גם לחכם

תגובה אחת

  1. נו. זה היה כל כך מסובך לייצר שעון סולארי? הטכנולוגיה קיימת כבר שנים. תשאלו את casio

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: