חדשות

אסלה חכמה מונעת ריחות לא נעימים ב-6,900 שקל

בפעם הבאה שאתם מבקרים בשירותים ומשאירים אחריכם ריח רע, תדעו שאסלה של סטארט אפ ישראלי בשם invent, הייתה מונעת את המצב הזה

סטארט אפ ישראלי בשם invent הציג אסלה חכמה שבאה לפתור אותנו מריחות לא נעימים בשירותים. האסלה עובדת בצורה שקטה ואוטומטית, ללא מגע, כאשר היא שואבת את הריחות והזיהומים ומזרימה אותם ישירות למערכת הביוב. הריחות לא עוזבים את האסלה וכך לא מגיעים לחלל חדר השירותים.

האסלה החכמה של invent

האסלה כוללת מנגנון הידראולי נסתר המבטיח טריקה שקטה. לאסלה טכנולוגיית “רימלס” אשר מבצעת שטיפה היקפית יסודית בכל התזת מיכל. בנוסף, יש 4 שכבות של ציפוי אנטי בקטריאלי המונעים הצטברות שאריות לכלוך, חיידקים, וזיהומים שונים על גבי המשטח הפנימי של האסלה.

ל-invent יש תאורת LED עדינה בתחתית גוף האסלה, המשמשת גם להתמצאות בלילה, כך שלא יהיה צורך להדליק את האור. התאורה גם משמשת כחיווי למצב ההפעלה: תאורה כחולה היא סמן למצב אוטומטי ובו המערכת עובדת עצמאית לפי חיישני תנועה, תאורה ירוקה המסמנת מצב ובו המערכת עובדת באופן רצוף ומתאימה במיוחד לשומרי שבת. שלט אלחוטי מאפשר לעבור בין מצבי הפעלה- כבוי, אוטומטי ופעולה רצופה וכן לבחור את עוצמת השאיבה.

המחיר של האסלה עומד על 6,900 שקל, מה שהופך את הביקור שלכם בשירותים ליקר מאוד. 

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

חודשיים חינם ל-NEXT TV לבעלי טלוויזיות LG

סקירה: OLED GX של LG – טלוויזיה שהיא תמונה

פרויקט מיוחד: 4 לפטופים עד 3,000 שקל

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: