חדשות

קסטרו השיקה אתר קניות חדש המאפשר תשלום עם bit

רשת קסטרו השיקה אתר קניות חדש הכולל תשלום עם אפליקציית bit של בנק הפועלים

רשת קסטרו השיקה את אתר האינטרנט המחודש שלה, אשר מציע תשלום באפליקציית bit של בנק הפועלים. לקוח המבצע את ההזמנה באתר קסטרו, יתבקש בסוף תהליך הרכישה לבחור את אופציית התשלום, אשר תתאפשר גם עם bit.  בנוסף,בכדי לתת מענה לדור הצעיר ולנוחות ההורים, ילדיהם יוכלו לבצע הזמנה באתר, אפילו כשהם לא לידם. אין  צורך בפרטי כרטיס האשראי – ההורה מקבל בקשה לתשלום, ובמידה שהוא מאשר, התשלום מתבצע באמצעות bit.

אתר קסטרו. צילום מסך
אתר קסטרו. צילום מסך

האתר של קסטרו מאפשר ללקוחות לקבל הודעה כאשר פריט שסומן על ידם, חזר למלאי. עוד באתר אינטגרציה מלאה עם מועדון הלקוחות. חברי המועדון יזוהו מידית עם כניסתם לאתר ויוכלו לממש את הנקודות שצברו. תהליך הכניסה לאתר מהיר יותר, ומאובטח במלואו.

באתר המחודש של קסטרו חלוקה לקטגוריות המוצרים הרחבה של החברה, המציגה את מותג האופנה לנשים, לגברים, לילדים ולפעוטות. קטגוריית “חזרה לבית ספר” להדפסת סמלי בית ספר לילדים ואופנה לבית הספר, וקטגוריה חדשה BRANDS של מותגים בינלאומיים המשלימים את חווית הקנייה, ביניהם: אדידס, ריבוק, VANS, BIRKENSTOCK, כובעי GOORIN, DOPPER, תיקי HERSCHEL ומותג האיפור kiko milano (המיוצג בישראל על ידי קבוצת קסטרו-הודיס).

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: הגלקסי S20 פלוס עולה 900 שקל פחות מהאולטרה; האם שווה לרכוש דווקא אותו?

דייסון השיקה מחליק שיער בטכנולוגיית פלטות גמישות

מעכשיו אפשר לשלם בדומינוס פיצה באמצעות bit

השאר תגובה

%d