חדשות

סוף סוף לקוחות כרטיסי אשראי לאומי יכולים לשלם בסלולרי

בנק לאומי השיק את שירות התשלומים בסלולרי ללקוחות שלו המחזיקים סמארטפון אנדרואיד וכרטיס אשראי ויזה

לאחר שרוב חברות כרטיסי האשראי בישראל (ישראכרט, כאל ומקס) השיקו בחודשים האחרונים את שירות התשלומים עם הסמארטפון, מצטרף גם בנק לאומי לחגיגה. לקוחות בנק לאומי המחזיקים כרטיסי אשראי ויזה עם לוגו הבנק וברשותם סמארטפון אנדרואיד עם טכנולוגיית NFC, יכולים להתחיל לשלם בשיטה החדשה.

בנק לאומי מפרסם שהוא הבנק הראשון בישראל המצטרף למהפכה התשלומים, יכול להיות שזה נכון, אבל כבר מחודש יולי לקוחות ישראכרט יכולים לבצע תשלום עם סמארטפון האנדרואיד שלהם. עוד בחודש ינואר האחרון השיקה חברת שעוני הספורט גרמין יחד עם ישראכרט ומאסטרקארד את יכולת התשלום דרך השעונים החכמים שלה.

בנק לאומי מציע הטבה ללקוחות שלו שירשמו לשירות החדש. הבנק מציע החזר כספי של 10% על כל תשלום המתבצע בסמארטפון (החזר של עד 100 שקל). זה בנוסף, להטבה של נקודות גודיז, שהחברה סיפקה ללקוחות שנרשמו לשירות לפני מספר שבועות.

אופציית התשלום בסלולרי עדיין לא קיימת בכל בית עסק בארץ, כאשר ניתן לזהות אותה באמצעות מסופון הפונה ללקוח ובדרך כלל סמל Contactless.

כרגע שירות התשלומים בסמארטפונים מוגבל בכל החברות לסמארטפוני אנדרואיד, אבל בתקופה הקרובה, אפל צפויה להשיק את שירות אפל Pay בישראל, כך שגם בעלי האייפון יוכלו ליהנות מהיכולת הזאת.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

תתכוננו לשלם עם השעון החכם שלכם, גרמין Pay מגיע לישראל

משנה למנכ”ל ישראכרט: שירות התשלומים של אפל בישראל בעוד חצי שנה

זה מה ששיאומי מתכננת לכם למבצעי חודש נובמבר

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: