כללי

סקירה: נרתיק עם מעמד לאייפון של ESR

הנרתיק הפשוט לכאורה ישדרג את הסמארטפון שלכם גם מבחינת מראה והגנה וגם מבחינה פרודוקטיבית בעלות לא גבוהה

נראה כי רובנו מחפשים את הנרתיק המושלם לסמארטפון היקר שצמוד אלינו רוב שעות היום והלילה. הבעיה היא, שבערך חצי מהנרתיקים אמנם יפים חיצונית אך אינם באמת מגינים, וחלקם השני אמנם מגינים אך מעבים את המכשיר ודי ״מלכלכים״ את המראה הנקי שלו. Metal Kickstand של חברת ESR מגיע לפתור את הבעיה וגם מוסיף לו יכולות פרודוקטיביות.

ממבט ראשון ומבחינה חיצונית, הנרתיק נראה די פשוט. צבע שקוף שעוטף את המכשיר מכל צדדיו. עם זאת בעת הנגיעה וההלבשה הראשונית על המכשיר (אייפון פרו מקס במקרה שלנו), ניתן לחוש את חומר הפלסטיק הקשיח שאמנם מעבה את המכשיר כמו נרתיקים אחרים, אך עדיין שומר על המראה יפה שלו עד לרמה שכמעט אינו מורגש שהוא שם בכלל. במילים אחרות: ללכת עם ולהרגיש בלי, יחד עם גישה נוחה ומלאה לכל הכפתורים הפיזיים בצדדיו.

בבדיקה הראשונית שעשינו על מנת לבחון את עמידותו, הנחנו את האייפון על השמיכה המכסה את המיטה ובהיסח דעת העפנו אותה כשהאייפון עדיין מונח עלייה כפי שקורה למרבית האנשים. התוצאה: האייפון נפל מגובה של כ-40 ס״מ שבניגוד לנרתיקים הפשוטים והזולים, לא נפגע, נשבר או נסדק בצורה כלשהי. בבדיקה השנייה דחפנו את האייפון משולחן בגובה קצת פחות ממטר והתוצאה זהה – המכשיר נשאר שלם לגמרי ואינו נפגע. יחד עם זאת, כפי שקורה כמעט בכל נרתיק בצבע שקוף, זה החל לקבל גוון צהבהב לאחר שבועיים של שימוש. נציין כי לא מדובר על לכלוך, אלא על מעין כתמים שמסרבים לרדת גם לאחר שניסינו לנקות אותו.

ESR Metal Kickstand. צילום צחי הופמן

בהיבט הפרודוקטיבי, לנרתיק קיימת משענת קטנה בחלקו התחתון שניתן לפתוח אותה בעזרת האצבע ולמעשה להציב את הסמארטפון בצורה מאוזנת או מאונכת. מדובר בפתרון מצויין למשתמשים שמרבים להשעין את המכשיר היקר שלהם על כוסות ופחיות למיניהן על מנת לצפות בסרטים וסדרות. ראוי לציין שההצבה עצמה ברמה טובה והסמטרטפון יישאר כזה, אולם יש לנקוט במשנה זהירות על מנת לא לפגוע ביציבות.

מחיר: כ-50 שקל (המחיר משתנה בהתאם לאייפון אליו מיועד הנרתיק)

בשורה התחתונה, הנרתיק של ESR מספק פתרון אלגנטי להצבת האייפון על השולחן לצפייה בסרטים, אבל גם סובל מפגיעה בגוון השקוף שלו.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: Bose QuietComfort EarBuds – סאונד מצוין

סקירה: ColorBuds של 1More – אוזניות צבעוניות נטולות חוטים

סקירה: האם האוזניות Buds Live של סמסונג נוחות לשימוש?

השאר תגובה

%d