לוח שידורים

התוכניות החדשות בינואר בהוט וב-Next TV

הוט עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ינואר. בין הסדרות: שקופים, הרופא הטוב: עונה 4 ואבסנטיה: עונה 3

הוט עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ינואר.

שקופים – סדרת מערכונים סאטירית עם יובל סמו, גורי אלפי, אלי יצפאן, גילה אלמגור ותיקי דיין. הסדרה עוקבת אחר הדמויות השקופות בחברה הישראלית. במהלך ינואר, ב-HOT3, ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

הרופא הטוב: עונה 4 – The Good Doctor – הרופא הטוב היא דרמת בית חולים, כאשר העונה החדשה נפתחת בפרק כפול על משבר הקורונה העולמי. החל מה-5.1, ימי שלישי ב-20:45 ב-HOT3, ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

אבסנטיה: עונה 3 – Absentia – דרמת מתח המתמקדת בסוכנת FBI שבילתה שש שנים בשבי של רוצח סדרתי. לאחר החזרה מהשבי, היא מגלה שבעלה בעצמו סוכן FBI נישא מחדש. העונה השלישית נפתחת מספר חודשים לאחר סיום העונה השנייה. החל מה-3.1, ימי ראשון ב-20:45 ב-HOT3, ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

אופוריה – Euphoria – חלקו השני של הפרק המיוחד של הסדרה. בפרק המיוחד אנו עדים להשלכות של סיום העונה הקודמת, בה רו נותרה לבדה על רציף הרכבת בעוד ג’ולס מתרחקת ממנה. לאחר שראינו את השלכות המאורע על רו, חלקו השני של הספיישל עוסק בג’ולס ויתמקד בהתמודדות שלה עם הנטישה של רו. הפרק ישודר ב-25.1, יום שני ב-22:00 ב-HOT HBO, ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

סטרייק: עונה 2 – CB Strike – עונה שנייה לדרמת הפשע מבית ה- BBC, המבוססת על סדרת הספרים רבי המכר של ג’יי. קיי. רולינג (אותו כתבה תחת שם העט רוברט גלברייט). השחקן הבריטי טום בורק (“מלחמה ושלום”) מגלם את דמותו של קורמורן סטרייק, לוחם בצבא בריטניה בעברו, שהופך לבלש פרטי הפועל ממשרד קטנטן בלונדון ולמרות שהוא פגוע פיזית ונפשית, התובנות שלו והרקע שלו כחוקר צבאי נחוצים מאוד כדי לפתור שלושה תיקי רצח סבוכים שחמקו מעיני המשטרה. רובין אלקוט (הולידי גריינג’ר) עוזרתו המסורה של סטרייק עוזרת לו בפתרון התעלומות. החל מה-24.1, ימי ראשון ב-22:00 ב-HOT HBO, ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

סטרייק: עונה 2. HBO, באדיבות yes

זמן אמיתי עם ביל מאהר: עונה 19 – Real Time With Bill Maher – תוכנית האירוח הקומית מבית רשת HBO חוזרת. החל מה-19.1, ימי שלישי בלילה ב-HOT HBO, ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

FBI – סדרת אקשן שעלתה לאוויר ב-2017 וכבר חודשה לשלוש עונות. הסדרה עוסקת בסניף FBI בניו יורק ובנשים והגברים השומרים על אזרחי העיר. במרכז העלילה נמצאת הסוכנת מגי בל (מיסי פריגרים, “רוקי בלו”), סוכנת צעירה שמגיעה משושלת של אוכפי חוק. השותף של מגי, עומאר אדום זידאן, (זיקו זאקי, “24: שושלת”), הוא בוגר פנימייה צבאית שבילה שנתיים כסוכן סמוי של ה-DEA לפני שעבר ל-FBI. השניים מנסים לפתור מקרים הכוללים פעולות טרור, פשע וחטיפות. החל מה-7.1, ראשון-שבת בשעה 22:00 ב-HOT Zone וב-HOT VOD.

Seal Team: עונה 1 – הסדרה עוקבת אחר תת יחידה של החיל הים של צבא ארה”ב. הצוות משתתף במשימות מסוכנות ברחבי העולם מבלי שאיש יבחין בו. החל מה-7.1, ראשון-שבת בשעה 22:45 ב-HOT Zone וב-HOT VOD.

FBI: המבוקשים ביותר – הסדרה עלתה לאוויר בשנת 2020 בפרק פיילוט בעונה הראשונה של FBI. הסדרה עוקבת אחר צוות שתפקידו לאתר מבוקשים נמלטים. החל מה-29.1, ראשון-שבת בשעה 22:00 ב-HOT Zone וב-HOT VOD.

שני גברים וחצי: עונה 8 – Two And A Half Men – העונה השמינית של הסיטקום עם צ’רלי שין. החל מה-3.1, ימי ראשון-חמישי בשעה 22:30 ב-HOT קומדי סנטרל וב-HOT VOD.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

אפליקציית סטינג TV מגיעה לטלוויזיות של LG

נטפליקס מסכמת את שנת 2020. במה הישראליים העדיפו לצפות?

התוכניות והסרטים החדשים בינואר בנטפליקס

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: