אוזניות

סקירה: Tellur Mood – אוזניות נטולות חוטים ב-250 שקל

חברת Tellur מוכרת כבר תקופה את האוזניות נטולות החוטים Mood, אלו נמכרות במחיר של 250 שקל ומציעות ביצועים בסיסיים

שוק האוזניות נטולות החוטים (True Wireless) הוא עמוס במיוחד, בעיקר ברמות המחירים הנמוכות. חברת אביזרי הסלולר והאודיו Tellur מוכרת מגוון מוצרים בארץ, בינהן האוזניות – Mood True Wireless Earbuds. מדובר בדגם בסיסי, המאפשר לצרכנים לקבל פתרון אודיו, מבלי להשקיע סכום גבוה על הרכישה.

Tellur Mood. צילום צחי הופמן

עיצוב: נרתיק נשיאה גדול במיוחד

חלק מיצרניות האודיו, לא מבינות שנרתיק הנשיאה והטעינה של האוזניות צריך להיות קומפקטי, אחרת קשה מאוד להסתובב איתו, במיוחד אצל צרכנים הרוצים לאחסן אותו בכיס המכנסיים. Tellur בחרה בגישה של נרתיק ענקי, פלסטיקי ואפילו מגושם, אשר מחייב התעסקות רבה מדי בניסיון לפתוח אותו. לפעמים הדבר אפילו דורש שימוש בציפורן. לא נוח במיוחד. מצד שני, האוזניות עצמן קומפקטיות עם מראה בסיסי, אשר כולל תאורה כחולה המאפשרת לדעת שהן עובדות. אין כאן מיגון מפני רטיבות או זיעה, לפחות לא כזה שהחברה מציינת.

Tellur Mood. צילום צחי הופמן
Tellur Mood. צילום צחי הופמן

שליטה: כפתור פיזי לשליטה מהירה

ל-Mood כפתור פיזי בכל אחת מהאוזניות, אשר לא התקשיתי למצוא אותו בזמן השימוש. הכפתור מבצע את אותן פעולות, גם באוזנייה הימנית וגם השמאלית. לחיצה בודדת להפעלה/ניגון, לחיצה כפולה למעבר שיר קדימה ולחיצה משולשת למעבר שיר אחורה. בחוברת ההוראות החברה מציינת שעל מנת להגביר את הווליום יש צורך לבצע לחיצה כפולה ולהשאיר את הכפתור לחוץ ועל מנת להנמיך את הווליום, יש צורך בלחיצה משולשת והשארת הכפתור לחוץ, אני לא הצלחתי לבצע את הפעולה הזאת.

סאונד: בסיסי אבל מספק

ה-Mood אומנם כוללות תקשורת יחסית עדכנית מסוג בלוטות’ 5.0, אבל משום מה, הן סבלו במקרים מסוימים מניתוקים או מצורך לשיוך מחדש (התנסיתי איתן עם הגלקסי S21 של סמסונג). מבחינת סאונד, הוא לא רע ביחס למחיר ולקטגוריה, מצד שני, עדיין מדובר בסאונד דחוס ועמום. לא מדובר באוזניות הכי טובות שתמצאו ברמת המחיר הזאת, אבל הן עושות את העבודה.

Tellur Mood. צילום צחי הופמן

שיחות: שומעים טוב, אפילו שמסתובבים בחוץ

מה שהפתיע אותי לטובה היא איכות השיחה המתקבלת מהאוזניות האלו. גם ששוחחתי איתן בחוץ, שמעו אותי היטב, למרות שהן לא ממש מצליחות לבודד רעשי רקע. אם אתם מתכננים לשוחח איתן בעיקר בבית או במקומות ללא רוח, הן יעשו את העבודה עבורכם בצורה מספיק טובה.

סוללה: 3 שעות ניגון, מחבר טעינה מיקרו USB

ה-Mood מציעות זמן ניגון בסיסי של 3 שעות, כאשר משום מה החברה לא מציינת את מספר הטעינות שהנרתיק יוכל לספק, אלא רק שמדובר בקיבולת סוללה של 420 מיליאמפר/שעה. ב-Tellur בחרו משום מה לשלב מחבר טעינה מיקרו USB, מה שלא יאפשר לכם להשתמש בכבל הטעינה של הסמארטפון שלכם איתו. כמו כן, אין שום חיווי על הנרתיק על מצב הסוללה, מה שעלול להשאיר אתכם במפתיע בלי אנרגיה באוזניות.

מחיר: 250 שקל

בשורה התחתונה, ה-Mood של Tellur הן אוזניות נטולות חוטים בסיסיות, הן מספקות סאונד סביר, איכות שיחות טובה ורמת מחיר נוחה, מצד שני, הן לפעמים סבלו מצורך משיוך חוזר לסמארטפון ונרתיק נשיאה מגושם.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: MPOW M9 – אוזניות מוצלחות ב-275 שקל

סקירה: אוזניות נטולות חוטים Go Air של JLab ב-190 שקל

סקירה: האוס אוף מארלי Positive Vibration XL – אוזניות ב-400 שקל

תגובה אחת

  1. חבל על המחיר. BLUDIO יהיו זולות יותר ועם איכות עדיפה.

    אגב אוזניות כיום ללא אפליקציה ייעודית – חיסרון

השאר תגובה

%d