כללי

סקירה: Call of Duty: Black Ops Cold War – מלחמה בשנות השמונים

הכותר האחרון בסדרת Call of Duty ממשיך את אותה נוסחה מוצלחת, רק שהפעם הוא מתרחש על רקע המלחמה הקרה בין ארה"ב לרוסיה

גם הקורונה לא עצרה את השקת הכותר האחרון בסדרת משחקי הפעולה מגוף ראשון – Call Of Duty. החלק החדש Black Ops Cold War מתרחש בשנות ה-80 על רקע המלחמה הקרה של ארה”ב עם רוסיה. איום של נשק גרעיני וסוכן מסתורי בשם הקוד “פרסאוס” מקפיץ את היחידה הסודית לעוד סדרת מבצעים עמוק בשטח האויב.

הדמות של פרסאוס מובילה את משימת הקמפיין. מדובר בטרוריסט אשר הצליח לגנוב את סודות האטום בפרויקט מנהטן, כך שהוא מצליח לאיים על האיזון של העולם החופשי.

המשחק נפתח במשימה הדורשת לחסל שני טרוריסטים והיא מצליחה כבר בדקות הראשונות לשאוב אתכם להסתערות לתוך בניין עמוס טרוריסטים, קרב יריות על גבי גגות ואפילו מרדף של ג’יפ אחר מטוס הנמצא בניסיון ההמראה שלו. כל זה מתרחש בחלק המאוד ראשוני של המשחק והאקשן הזה ממשיך באופן קבוע.

אתם משחקים כאן את הסוכן בל השייך לצוות החשאי, אשר הקים בסיס מבצעים סודי בתוך מוסך בברלין. המשחק עצמו הוא בעצם ניסיונות של בל להיזכר בפרטים על הסוכן פרסאוס ממשימות עבר. בל חוזר בכל פעם למשימה אחרת, למשל, המלחמה בווייטנאם, שם הוא מפגין בין היתר את כישורי הלחימה שלו ממסוק. בחירת המשימות מתבצעת מלוח מבצעים, עליו תלויים תמונות והשחקן בוחר את המשימה הבאה בתור.

מלבד וייטנאם, ייצא לכם לבקר במשחק במזרח ברלין, טורקיה, מוסקבה ועוד מקומות באזורים שונים בעולם. כל פרט באזורים בהם תלחמו, זכה להשקעה רבה על מנת ליצור אוויר אותנטית, כך שבין היתר, תוכלו להרגיש שאתם נמצאים בבית קפה במזרח ברלין באותה תקופה.

המשחק עצמו נבנה בהתאם לתקופה, הוא כולל לבוש אותנטי, המון אנשים מעשנים, מסכי מחשב ישנים ושאר טכנולוגיות שלא ראינו כבר כמה עשורים. למשל, באחת המשימות בל נדרש להבריח מידע באמצעות דיסקט, כאשר בזמן שהמידע יורד אליו, מתנהל קרב ארוך. אגב, מה שפחות חיבבתי הם הדיאולוגים, בהם אתם מקבלים מספר אפשרויות עם טקסטים ובוחרים את התשובה שמתאימה לדמות שלכם.

את Black Ops Cold War שיחקתי בחלקו הקצר על גבי הפלייסטיישן 5, שם נהניתי מגרפיקה מרשימה מאוד ומקצבי טעינה מהירים, אבל את רוב המשחק נאלצתי לשחק על-גבי הפלייסטיישן 4 הוותיק, המציע עדיין גרפיקה לא רעה וזמני טעינה סבירים.

המחיר: 280 שקל

בשורה התחתונה, Call of Duty: Black Ops Cold War הוא לא כותר אשר מצליח לחדש יותר מדי, אבל הוא ממשיך את אותה נוסחה מוצלחת, המספקת קרבות עמוסי אקשן, מעבר מהיר ללחימה בכלי תחבורה שונים ומצב משחקים מרובה משתתפים.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: פלייסטיישן 5 – חוויית משחקים משודרגת

סקירה: ספיידרמן – Miles Morales

נינטנדו משיקה בישראל את ה-GAME&WATCH

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: