חדשות

לשיאומי יש שואב-מנגב רטוב חדש – Mi Vacuum Cleaner G10

השואב-מנגב רטוב של שיאומי הגיע לארץ - Mi Vacuum Cleaner G10, הוא כולל מנוע עם עוצמת יניקה חזקה יותר, אפשרות להחלפת סוללה ותג מחיר של 1,500 שקל

השואב אבק בעל יכולת הניגוב הרטוב של שיאומי הגיע לארץ על-ידי היבואנית הרשמית, קבוצת המילטון. הדגם החדש – Mi Vacuum Cleaner G10 נמכר תחת תג מחיר של 1,500 שקל והוא כולל שיפורים במנוע השאיבה. מדובר במנוע Brushless  דיגיטלי עם מערך 12 ציקלונים בעל מהירות סיבוב של עד 125,000 סל”ד ועוצמת יניקה של  150AWהגבוהה בעד 25% יותר מהדור הקודם.

Mi Vacuum Cleaner G10 קרדיט צילום יחצ
Mi Vacuum Cleaner G10 קרדיט צילום יחצ

עוד שיפורים במנוע הן עוצמת השאיבה החזקה – 25,000Pa ונצילות שאיבה של 99.97% שמאפשרת שאיבה אפקטיבית גם של אלרגנים וחלקיקים זעירים באמצעות מערך סינון 5 שלבים מבוסס מסנן HEPA.

ה- Mi Vacuum Cleaner G10 כולל מסך TFT המספק חיווי על עוצמת השאיבה (4 מצבים), סוללה, נעילת לחצן הפעלה והתראות שימוש. כמו כן, ניתן להגדיר את נעילת לחצן ההפעלה באמצעות המסך, כך שאין צורך ללחוץ ברציפות על הלחצן בעת השימוש בשואב האבק.

Mi Vacuum Cleaner G10 קרדיט צילום יחצ
Mi Vacuum Cleaner G10 קרדיט צילום יחצ

מבחינת זמן העבודה, השואב של שיאומי כולל סוללה בנפח 3000 מיליאמפר/שעה, המסוגל לספק אנרגיה ל- 65 דקות. כמו כן, מדובר בדגם האלחוטי הראשון של שיאומי המאפשר החלפת סוללה עבור זמן שאיבה ארוך יותר.

השואב מציע גם ניגוב רטוב בעזרת מיכל מים מגנטי הנצמד למתאם השאיבה הראשי. זה מאפשר ניגוב עם מטלית נצמדת של המשטח, מיד לאחר פעולת השאיבה. לשואב אפשרות תלייה והטענה של סוללה נוספת (נמכרת בנפרד) על מעמד הקיר, מברשת Multi-Surface  אוניברסלית בתצורת V   המתאימה לכל סוגי המשטחים (שטחים, רצפות, פרקטים ועוד) ומקטינה את הצטברות השערות במברשת.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: Viomi V3 – שיפורים בעוצמת השאיבה וחיטוי הריצפה

סקירה: H6 – שואב האבק האלחוטי הידני הראשון והמוצלח של roborock

סקירה: Jimmy JV65 – עוצמת שאיבה חזקה יותר

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: