חדשות

השואבים החדשים: H8 ו-H9 Pro של Jimmy הגיעו לישראל

ל-Jimmy יש שני שואבי אבק חדשים: H9 Pro ו-H8 הכוללים טכנולוגיית ציקלון כפול היוצרת פחות התנגדות אוויר. החל מ-1,100 שקל

חברת Jimmy השיקה שני שואבים חדשים בישראל, באמצעות היבואנית הרשמית רונלייט. דגם ה-H9 Pro מציע עוצמת שאיבה חזקה של 200AW, עוצמת פעולה של 600 וואט וגם טכנולוגיית ציקלון כפול. ב-Jimmy מציינים שמדובר בטכנולוגיית ציקלון אופקי היודעת לשמור על עוצמת השאיבה בפיתולים בנתיבי האוויר ולמנוע מחלקיקי פסולת לחסום אותם.

Jimmy H9 Pro. צילום יח"צ
Jimmy H9 Pro. צילום יח”צ

ה-H9 Pro מגיע במשקל 3.12 ק”ג עם צינור מתכת גמיש, המאפשר גישה לאזורים מאתגרים, כך שהוא יכול להיכנס מתחת למכשולים נמוכים בחופשיות. מסך LED המשולב בחלק העליון של השואב, כולל חיווי על מצב הסוללה, עוצמת השאיבה, קודי שגיאה והתראות לצורך תחזוקת המסננים.

השואב מציע 4 מצבי פעולה שונים: טורבו – לניקוי שטיחים, חסכוני – לניקוי רצפות קשות, מקסימלי – לשאיבת אזורים קשים לניקוי ומצב אוטומטי – התאמה אוטומטית של מצב השאיבה. במצב האוטומטי, השואב משתמש בטכנולוגיית חישת הלחץ, היודעת לזהות סוגי רצפה שונים וכך להתאים את עוצמת הפעולה.

ערכת השואב כוללת ראש מברשת לניקוי עמוק של שטיחים, זה כולל גלגלת עם סיבי ניילון וסנפירי גומי. הראש הרגיל המיועד לרצפות, כולל מבנה המסוגל למנוע משיערות אדם או בעלי חיים להסתבך סביב המברשת. מיכל האבק המגיע כאן הוא בקיבולת של 0.6 ליטר. המחיר: 1,900 שקל, כולל מעמד תחנת עגינה לטעינת השואב, ללא צורך בתלייה וגם מטען לסוללה נשלפת.

Jimmy H81. צילום יח"צ
Jimmy H81. צילום יח”צ

דגם ה-H8 נמכר במחיר נוח יותר של 1,100 שקל. דגם זה מציע עוצמת שאיבה של 160AW ועוצמת פעולה של 500 וואט. גם לדגם זה טכנולוגיית ציקלון כפול. ניתן למצוא כאן מסך עבור התראות שונות ו-4 מצבי שאיבה. משקלו של השואב עומד על 2.6 ק”ג ומיכל הפסולת הוא בקיבולת של 0.5 ליטר. המחיר 1,100 שקל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: דייסון v11 absolute extra – עוצמת שאיבה חזקה עם החלפת סוללה

סקירה: H6 – שואב האבק האלחוטי הידני הראשון והמוצלח של roborock

לשיאומי יש שואב-מנגב רטוב חדש – Mi Vacuum Cleaner G10

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: