חדשות

סמסונג הכריזה על אוזניות חדשות – Galaxy Buds 2

האוזניות החדשות של סמסונג - Galaxy Buds 2 כוללות שדרוגים בסאונד, ניהול שיחות הטלפון וגם גרסה בצבע זית

זאת כבר הפכה למסורת, לצד הכרזה על סמארטפונים חדשים מדגמי הדגל, סמסונג גם מציגה אוזניות חדשות. הפעם אנחנו מקבלים את ה-Galaxy Buds 2 שמתאפיינות בניהול איכות שיחות טלפון גבוהה יותר.

Samsung-galaxy-buds2. צילום יח"צ
Samsung-galaxy-buds2. צילום יח”צ

ה-Galaxy Buds 2 מגיעות עם 3 מיקרופונים: 2 מיקרופונים לרעשים חיצוניים (Beamforming) ומיקרופון 1 פנימי. אלו משפרים את איכות שיחות הטלפון. סמסונג סיפרה שהאוזניות כוללות טכנולוגיית למידת מכונה, היודעת לעזור לסנן רעשי רקע שונים, כמו: מוזיקה, רעשים של אוטובוסים, רכבות ורעשים של קהל. כמו כן, סמסונג שילבה כאן את טכנולוגיית ה-Voice Pickup Unit (או VPU) אשר כוללת מד תאוצה לזיהוי תנועה של הפה. המטרה היא להבין אם המשתמש מדבר או מישהו לידו.

בכל הקשור להאזנה למוזיקה, האוזניות כוללות Dynamic 2 Way Speaker, וופר וטוויטר, אלו באים להציע סאונד קריספי עם צלילים גבוהים נקיים ובאס עמוק. טכנולוגיית סינון הרעשים האקטיבי (ANC) אמורה לסנן כאן 98% מרעשי הרקע החיצוניים. כמו כן, באוזניות קיימות שלוש רמות של מצב אמביינט, כך ניתן לקבוע בצורה טובה יותר מה רמת החשיפה לקולות הרקע בסביבה הקרובה.

Samsung-galaxy-buds2. צילום יח"צ
Samsung-galaxy-buds2. צילום יח”צ

Galaxy Buds 2 – מעבר מהיר בין מכשירי סמסונג

סמסונג גם הוסיפה מצב Auto Switch לאוזניות שלה, המאפשר להם לעבור בין השעונים, הסמארטפונים או הטאבלטים שלה באופן אוטומטי. המצב הזה מיועד לזהות את כוונת השימוש של המשתמש, מבלי שהוא יצטרך לבצע שינוי ידני עבור המעבר.

סמסונג הוסיפה לאפליקציה שלה תכונה, הבודקת האם המשתמש בחר במתאמי הסיליקון המתאימים לו עבור רמת הבידוד הדרושה.

Samsung-galaxy-buds2. צילום יח"צ
Samsung-galaxy-buds2. צילום יח”צ

Galaxy Buds 2 – חיבוריות עם השעון

מי שמחזיק שעון חכם של סמסונג, יוכל לבדוק את מצב הסוללה של ה-Galaxy Buds 2, להפעיל/לכבות את סינון הרעשים האקטיבי או לבצע התאמות לכפתורי השליטה, ישירות ממסך השעון. סמסונג גם הוסיפה אפליקציה של האוזניות שלה במחשב מבוסס ווינדוס, עבור שיוך פשוט וגם ביצוע התאמות שונות לאוזניות.

מבחינת סוללה, ה-Galaxy Buds 2 מציעות זמן ניגון של 5 שעות עם סינון רעשים אקטיבי ועד 20 שעות עם המארז נשיאה. האוזניות מגיעות בצבעים: שחור, לבן, זית ולבנדר והן יגיעו לארץ בתחילת ספטמבר תחת תג מחיר של 500 שקל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: סמסונג Galaxy Buds Pro – אוזניות מצוינות לשיחות

סקירה: Anker Liberty Air 2 Pro – אוזניות כמעט בהתאמה אישית

סקירה: סוני WF-1000XM4 – עושות כמעט הכל נכון

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: