לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים בינואר בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ינואר. בין התכנים: מניפסט: עונות 1 עד 3, כתום הוא השחור החדש: עונה 7 ואוזרק: עונה 4 – חלק 1

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ינואר. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: בלתי יציב, פתאום 30 ומשחקים באש.

מניפסט: עונות 1 עד 3 – Manifest – סוף סוף נטפליקס מאפשרת גם בישראל לצפות בסדרת המתח-מדע בדיוני מבית NBC. הסדרה מספרת על נוסעים העולים לטיסה מסחרית ונוחתים ביעד שלהם. מבחינת הנוסעים הטיסה הייתה רגילה, אבל עבור שאר העולם עברו 5 שנים. ב-1.1.

המורדים: הדור הבא – Rebelde – אליט ויי סקול נערך לדור חדש של תלמידים. האהבה והחברויות בינהם פורחות, אבל אגודה סודית מסתורית עלולה לרסק את תקוותיהם המוזיקליות. ב-5.1.

אוזרק: עונה 4 חלק 1 – Ozark – החופש מהקרטל נמצא לכאורה בהישג יד, אבל קשרים משפחתיים רופפים עלולים להוביל בסופו של דבר למפלתה של משפחת בירד. ב-21.2.

חם, לוהט, רותח: עונה 3 – Too Hot to Handle – תוכנית ריאליטי שמפגישה רווקים ורווקות לוהטים באתר חלומי על חוף הים. הקאץ׳: כדי לזכות בפרס הגדול, הם יצטרכו להתנזר מסקס. ב-19.1.

אהבה ללילה אחד: עונה 3 – The Hook Up Plan – רומן סודי שמתגלה מערער את הידידות בין אלזה, שארלוט ומילו המתמודדות עם אתגרים קשים והחלטות כבדות משקל. ב-1.1.

כתום הוא השחור החדש: עונה 7 – Orange is the New Black – בעונה האחרונה של הסדרה, פייפר מנסה לשקם את חייה לאחר השחרור והחיים בליצ׳פילד נמשכים בלעדיה, אבל עם אותה מידה של שחיתות. ב-26.1.

רכבת הקרח: עונה 3 – Snowpiercer – שישה חודשים חלפו, לייטון ממשיך לחפש מקום ראוי לחיות בו ולהימלט מזעמו של וילפורד, שנחוש להשיג נקמה. ב-25.1.

טוני גולד: עונה 3 – After Life – טוני כבר לא כל כך כועס על החיים, אבל ממשיך לנסות בכל הכוח למלא את החלל שהותירה אחריה אשתו במותה. ב-14.1.

נטפליקס – סרטי מקור

מינכן, על סף מלחמה – Munich – The Edge of War – מינכן, 1938, דרכיהם של עובד מדינה בריטי ודיפלומט גרמני מצטלבות, והשניים רוקמים תוכנית שתמנע את המלחמה באירופה. מבוסס על ספרו של רוברט האריס. ב-25.1.

אמא או אנדרואידים – Mother/Android – צעירה הרה ובן זוגה מחפשים מקום בטוח בעולם פוסט-אפוקליפטי שהתקוממות אנדרואידים אלימה מטלטלת אותו. ב-7.1.

טיפול מלכותי – The Royal Treatment – הספרית הניו-יורקית איזי מנצלת את ההזדמנות לעבוד בחתונה של נסיך מקסים, אבל כשהניצוצות בינהם עפים, מי תנצח – האהבה או המחויבות לתפקיד. ב-20.1.

נטפליקס – דוקומנטרי

ניימאר: כאוס מושלם – Neymar: The perfect Chaos – ניימאר, הכדורגלן שזכה לאהבת הקהל ולחיצי המבקרים, מדבר על נקודות השיא והשפל בחייו האישיים ובקריירה המזהירה שלו כשחקן כדורגל. ב-25.1.

אומני ההונאה: המצוד אחר גדולי המתחזים – The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman – סדרה תיעודית על נוכל אכזרי שהתחזה למרגל בריטי תוך הפעלת מניפולציות וגניבה מקורבנותיו ומבני משפחותיהם. ב-18.1.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

נטפליקס תאפשר לכם להסיר תוכן מרשימת המשך צפייה, גם מהטלוויזיה

ניסיתי את אפליקציית bit החדשה – איך זה לשלם עם הסמארטפון במכולת?

גוגל Pay זמין בישראל ויש גם מבצעים

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: