חדשות

דורסל השיקה את אופטימום, בשביל שהגאדג׳טים שלכם יעבדו יותר

דורסל השיקה סוללות חדשות – אופטימום, אשר מיועדות לספק זמן עבודה ארוך יותר. המחיר לערכת 4 סוללות עומד על 18 שקל

חברת דורסל השיקה היום (שלישי) בארץ סוללות חדשות – אופטימום. מדובר בסוללות מסוג AA ו-AAA, שכנראה כל אחד מאיתנו מחזיק בבית שלו. בדורסל מבטיחים שהסוללות החדשות באו לתת מענה לדרישות ההספק של הגאדג׳טים העכשוויים.

הטכנולוגיה החדשה של אופטימום מבטיחה להעניק תוחלת חיים ארוכה יותר או הספק רב יותר, בהתאם לסוג המכשיר בו נעשה שימוש. הדבר נעשה, באמצעות יכולת של הסוללה להתאים את עצמה לצורך של המכשיר, בין אם מדובר במוצר הדורש ביצוע עוצמתי יותר או משך זמן שימוש רב יותר.

בכדי להבטיח את השיפור בביצועים, דורסל הינדסה מחדש את טכנולוגיית הקתודה (cathode (שלה (האלקטרודה שממנה יוצא זרם חשמלי) והוסיפה רכיב ספציפי חדש המבוסס על 14 פטנטים ((patent pending ומהווה “בוסטר”.

דורסל – יש גם התייחסות למיחזור

השימוש בסוללות חד פעמיות דורש כמובן מהצרכן ללכת לשים אותן במתקן מיחזור. דורסל עיצבה את אריזת הסוללות, ככזאת ההופכת לתיבת איסוף לסוללות משומשות ובכך עושה לצרכן מעט סדר בבית. ״העיצוב נועד לעזור למקד את תשומת הלב של הצרכן בצורך למחזור סוללות, ולהזכיר לכולם להביא את הסוללות המשומשות לנקודת האיסוף בזמן״, אומרים בדורסל. ״הצבת הסוללות המשומשות במהופך בתוך המארז, תסייע להבדיל בינן לבין הסוללות החדשות. גם המארז עצמו, עשוי מקרטון וניתן למחזור מלא״.

עלות ערכת 4 סוללות AA אוAAA  עומדת על 18 שקל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

תערוכת CES: טלוויזיה אלחוטית של LG

גוגל Pay זמין בישראל ויש גם מבצעים

סקירה: נינטנדו Switch OLED – שדרוג משמעותי במסך

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: