חדשות

דיסני פלוס יושק בישראל בקיץ הקרוב

חברת דיסני אישרה ששירות הסטרימינג שלה יגיע לישראל בקיץ הקרוב

הרבה זמן חיכינו לאיתות כלשהו מחברת דיסני בנוגע להשקת שירות הסטרימינג שלה בישראל – דיסני פלוס. למרות שמועות רבות שצפו שהשירות יגיע לארץ כבר בספטמבר, הדבר לא קרה, עכשיו אנחנו מקבלים אישור רשמי מהחברה על השקתו בארץ בקיץ הקרוב. מועד השקה מדויק עדיין לא פורסם.

ההכרזה על ההשקה בקיץ, מגיעה לצד הודעה שדיסני פלוס יגיע ל-42 מדינות באותה תקופה באירופה, המזרח התיכון ואפריקה. מדובר במהלך דומה לזה שעשתה נטפליקס, כאשר השיקה את השירות שלה בישראל לצד 130 מדינות בינואר 2016.

דיסני פלוס הוא שירות סטרימינג, הכולל כמובן תכנים של דיסני, פיקסאר, מארוול, מלחמת הכוכבים, ונשיונל ג’יאוגרפיק, בנוסף ל”משפחת סימפסון” ועוד. בישראל, בדומה לשווקים בינלאומיים נבחרים, השירות כולל גם את קטגוריית הבידור הכללי, (General Entertainment) סטאר.

תחת קטגוריית סטאר, דיסני פלוס  מציע את הכותרים החדשים ביותר של אולפני המאה ה-20, אולפני הטלוויזיה של דיסני, FX, Searchlight Pictures, ועוד.

השירות כולל תוכן ללא פרסומות, ומציע תכנים מקוריים ובלעדיים, לצד סרטים, סדרות דרמה, דוקומנטרי, קומדיות, אנימציה ותכנים בפורמט קצר.

עלות השירות בארה”ב עומדת על 8 דולר לחודש, שהם 26 שקל או 80 דולר לשנה שהם 255 שקל. דיסני מציעה חודש התנסות חינם והיא גם לא כוללת בדומה לנטפליקס עלויות נוספות עבור צפייה בתכנים ב-Full HD או 4K.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

לכבוד הבידוד: נטפליקס מעלה מחירים, 70 שקל למנוי 4K

התוכניות והסרטים החדשים בפברואר בנטפליקס

סקירה: סמסונג Galaxy M52 5G – בא להתחרות בסינים

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: