לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים בפברואר בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש פברואר. בין התכנים: חיל החלל: עונה 2, קריסה: מה קרה לבואינג ונוכל הטינדר

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש פברואר. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: אהבה בשחקים, צבי הנינג’ה ופוש.

איך לגדל גיבור-על: עונה 2 – Raising Dion – ניקול ממשיכה לגדל את דיון, בנה גיבור-העל, שמגלה עוד ועוד דברים על הכוחות שלו. דיון אומנם הולך ומתחזק, אבל הסכנה מתקרבת. ב-1.2.

עיר הרצח – Murderville – הבלש התימהוני טרי סיאטל חוקר שורה של מקרי רצח בעזרת כוכבים אורחים שבקושי יודעים היכן להתחיל. זוהי סדרת פשע קומית המבוססת על אימפרוביזציה. ב-3.2.

טוי בוי: עונה 2 – Toy Boy – הוגו חוקר את הפיצוץ, כאשר הוא וחבריו מתמודדים עם שני יריבים חדשים ועם שורה חדשה של אתגרים בעבודה. ב-11.2.

Merli. Sapere Aude – פול נרשם ללימודי פילוסופיה באוניברסיטה, שם הוא מנסה למצוא את מקומו מול מרצים קשוחים וקבוצה של חברים חדשים. ב-25.2.

ויקינגים: ולהאלה – Vikings: Valhalla – סדרת המשך ל”ויקינגים”: מאה שנים חלפו ודור חדש של גיבורים מיתולוגיים מתחיל לעצב את גורלו ולעשות היסטוריה. ב-25.2.

מגנוליות מופלאות: עונה 2 – Sweet Magnolias – המגנוליות מתמודדות עם מערכות יחסים חדשות, פצעים מהעבר ופוליטיקה עירונית. ב-4.2.

להמציא את אנה: סדרה מוגבלת – Inventing Anna – יזמית נועזת או נוכלת מיומנת? עיתונאית חוקרת את הסיפור של אנה דלווי, אשר הצליחה להוליך שולל את אנשי האליטה של ניו יורק ולשכנע אותם שהיא יורשת של גרמנייה עשירה. מבוסס על סיפור אמיתי. ב-11.2.

האהבה היא עיוורת: עונה 2 – Love is Blind – קבוצה חדשה של רווקים ורווקות יוצאת לחפש אהבה שתחולל מהפך בחייהם, מבלי לראות את השידוך המיועדת. פרק חדש בכל שבוע, החל מה-11.2.

אחד מאיתנו משקר – One of Us is Lying – חמישה תיכוניסטים שונים, מוצאים את עצמם יחד בגלל ריתוק, אבל תעלומת רצח וסודות מקרבים בינהם. ב-18.2.

נטפליקס – סרטי מקור

החברה הכי טובה שלי, אנה פרנק – My Best Friend Anne Frank – סיפורה של הידידות בין אנה פרנק לחנה גוסלר, שהחלה באמסטרדם תחת הכיבוש הנאצי ונגמרה במפגש מצמרר במחנה ריכוז. ב-1.2.

מדיאה: השיבה – Tyler Perry`s A Madea Homecoming – מדיאה חוזרת. אין לה סבלנות לשטויות, גם שדרמה משפחתית מתחוללת במסיבת סיום הקולג’ של הנין שלה. ב-25.2.

נערה גבוהה 2 – Tall Girl – החלום של ג’ודי מתגשם והיא זוכה בתפקיד הראשי במחזמר שעולה בבית הספר. הלחץ שבא עם התפקיד מערר את ביטחונה ואת מערכת היחסים שלה. ב-11.2.

נטפליקס – דוקומנטרי

קריסה: מה קרה לבואינג – Downfall: The Case Against Boeing – חוקרים חושפים כיצד תאוות הבצע של חברת בואינג גברה לכאורה על שיקולי בטיחות וגרמה לשני אסונות התרסקות בתוך חודשים ספורים. ב-18.2.

נוכל הטינדר – The Tinder Swindler – הוא התחזה ליהלומן עשיר עם חיים מפוארים, הוא חיזר אחרי נשים באינטרנט ועקץ אותן במיליוני דולרים. עכשיו כמה מהנשים שנפגעו מחליטות להשיב מלחמה. ב-2.2.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

לכבוד הבידוד: נטפליקס מעלה מחירים, 70 שקל למנוי 4K

סמסונג השיקה את ה-Galaxy S21 FE 5G

סקירה: סמסונג Galaxy M52 5G – בא להתחרות בסינים

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: