חדשות

אוזניות מהעתיד? דייסון חושפת אוזניות עם סינון אוויר

בחברת דייסון מתכוננים לגל הקורונה הבא עם ה-Dyson Zone – אוזניות סינון רעשים אקטיביות הכוללות גם סינון אוויר

דייסון חשפה אוזניות עם קונספט חדש – שילוב של מסנן אוויר. ה-Dyson Zone הוא הצעד הראשון של דייסון בכניסתה לשוק הטכנולוגיה הלבישה, אשר כולל אוזניות עם סינון רעשים אקטיביים (ANC) וגם סינון אוויר לפה ולאף.

האוזניות באות לתת למשתמש פתרון של סינון רעשים וגם סינון האוויר, כאשר הן לוכדות 99.95% מהחלקיקים עד לגודל של 0.1 מיקרון.

Dyson Zone. צילום יח״צ
Dyson Zone. צילום יח״צ

בדייסון אומרים שפיתוח האוזניות החל כבר למעלה מעשור, כאשר הן מסננות את האוויר תוך כדי תנועה. בניגוד למסכות פנים, הן מספקות אוויר צח מבלי לגעת בפנים, זאת באמצעות מסננים בעלי ביצועים גבוהים ושתי משאבות אוויר זעירות. 

ה-Dyson Zone כוללות מדחסים בכל אוזניה, אשר שואבים אוויר דרך המסננים הדו-שכבתיים ומקרינים שני זרמי אוויר מסוננים אל האף והפה של הלובש אותו, דרך מגן הפנים. על מנת להימנע מאי נוחות המאפיינת מוצרים המתחככים בעור הפנים, מהנדסי דייסון עיצבו את מגן הפנים כך שהוא אינו נוגע בפנים עצמן. העיצוב הגאומטרי של מגן הפנים ונתיבי האוויר אמור לדאוג שאוויר מסונן, המגיע מהמסננים לפיו ואפו של המשתמש, מדולל כמה שפחות על ידי רוח חיצונית.

מכיוון שמדובר גם במוצר שהוא אוזניות להאזנה למוזיקה, בדייסון מציינים שהוא כולל תגובת תדרים רחבה, איזון שמאל-ימין מדויק ועיוות נמוך משמעותית ממה שניתן לזהות על ידי האוזן האנושית, אשר כוללת טכנולוגית נטרול רעשים. 

ה-Dyson Zone מתוכננות לצאת לשוק בעולם בסתיו, כאשר מחיר רשמי עדיין לא פורסם.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: מה מציעה מסכה חכמה ב-990 שקל?

סקירה: סנסיבו רוצה לסנן את האוויר שלכם בבית

סקירה: Deebot T9 – רובוט שואב אבק של Ecovacs

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: