בריאות

בדיקת האק״ג והלחץ דם בשעוני סמסונג הגיעה לישראל

השעונים החכמים של סמסונג מקבלים סוף סוף בישראל את היכולת של בדיקת אק״ג ולחץ דם. אלו מצטרפות ליכולות של מדידת אחוז השומן בגוף, ניטור שינה, דופק וזיהוי נחירות

הרבה זמן שמשתמשי סמסונג בישראל מחכים לאפשרות למדוד את תפקודי האק״ג והלחץ דם שלהם בשעוני החברה. סמסונג ישראל הודיעה היום (רביעי), שעדכון חדש בדגמי השעונים: Galaxy Watch 4 (לסקירה המלאה) ו-Galaxy Watch 4 Classicהחלו לקבל עדכון גרסה ליכולות הבריאותיות. העדכון יהיה זמין קודם כל לגרסאות השעונים בתקשורת בלוטות׳ ולאחר מכן גם לגרסאות הסלולר (LTE). עבור הפעלת היכולות החדשות, בעלי השעונים צריכים לעדכן את אפליקציית Health Monitor דרך חנות האפליקציות של סמסונג.

סמסונג Galaxy Watch 4 . צילום יח"צ
סמסונג Galaxy Watch 4 . צילום יח”צ

בדיקת האק״ג מתעדת בשעון את הפעילות החשמלית של הלב, מה שעוזר לרופאים לאתר חריגות פוטנציאליות בקצב הלב. כמו כן, היכולות הנוספות בשעון, מאפשרות גם לאתר פרפור פרוזדורים, אחת הצורות הנפוצות ביותר של קצב לב לא סדיר. משתמשים שמבצעים את הבדיקות עם השעון, יכולים לשלוח את התוצאות מרחוק לרופא המשפחה שלהם בצורה פרטית.

השעונים החכמים של סמסונג מתמקדים כבר זמן רב בתחום הבריאות והספורט. דגם ה-Galaxy Watch 4 מציע כבר היום מדידה של רמת החמצן בדם, זיהוי זמן השינה, כולל חלוקה לשלבים, מדידת אחוז השומן בגוף, שרירי השלד והמים וגם זיהוי נחירות בזמן שינה.

סמסונג היא החברה השנייה הגדולה בשוק המקומי, המציעה את הבדיקות בשעונים החכמים בישראל. חברת אפל הוסיפה את האפשרות בישראל לבדיקת אק״ג וזיהוי פרפור עליות בשעוני האפל ווטש כבר בשנת 2020.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: גרמין Venu 2 Plus – לדבר מהשעון

סקירה: סוני LinkBuds – האוזניות שישאירו אתכם מחוברים לסביבה

שואב האבק של סמסונג לא ילכלך לכם את הידיים כשתרוקנו אותו

13 תגובות

  1. מעניין מאוד. תודה
    שאלה הקשורה לשעונים האלה. חברות הסלולר מסכימות לפתוח את ה esim רק למי שברשותו מכשיר סמסונג?
    יש סיבה הגיונית? ברשותי מכשיר אחר, אבל לאשתי יש סמסונג, האם אחליף סים רק להתקנה של השעון ב esim, ואחזיר את הסים לטלפון שלי, זה יעבוד?

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: