לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים ביולי בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש יולי. בין התכנים: ה-100: עונה 7, האיש האפור ודברים מוזרים 4: חלק 2

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש יולי. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: ה-100: עונה 7, וונדר וומן, האגדה של טרזן ואד אסטרה.

Control Z: עונה 3 – סופיה, חאווי וחבריהם מנסים להמשיך הלאה בשנת הלימודים האחרונה, אבל האקר בלתי מזוהה עם חשבון מוכר מקשה עליהם. ב-6.7.

פרוד – Uncoupled – סוכן נדל”ן מניו-יורק שבן זוגו ב-17 השנים האחרונות עוזב אותו לפתע, נאלץ להתחיל חיים חדשים כרווק בשנות הארבעים לחייו. ב-29.7.

דברים מוזרים 4: חלק 2 – Stranger Things -חלק 2 בעונה הרביעית של סדרת המדע הבדיוני דברים מוזרים. ב-1.7.

Resident Evil – כמעט שלושים שנה אחרי שהתגלה, התפרצות של נגיף הטי חושפת את סודותיו האפלים של תאגיד אמברלה. ב-14.7.

סוגרות חשבונות: חוליית המעודדות – Rebel Cheer Squad: A Get Even Series – שלוש מעודדות בבית ספר פרטי יוקרתי מקימות מחדש את מועדון א.ל.מ נגד בריונות שפתחו קודמותיהן בשכבה ומשתפות פעולה כדי להילחם באי-צדק. ב-29.7.

וירג’ן ריבר: עונה 4 – Virgin River – מל מתמודדת עם המציאות החדשה. העבר של ג’ק מאיים על עתידו. פנים חדשות מגיעות לחמם את העניינים בווירג’ין ריבר. ב-20.7.

חלום של בית: עונה 3 – Dream Home Makeover – סיד ושיי מקבלים בברכה את התינוקת החדשה במשפחת מקגי ומגשימים ללקוחות שלהם חלומות. מחדר יינות מסוגנן עד נווה מדבר לעבודה מהבית. ב-27.7.

נטפליקס – סרטי מקור

האיש האפור – The Gray Man -סוכן סי איי איי מסתורי חושף סודות מפלילים של הסוכנות. הוא מוצא את עצמו נרדף ברחבי העולם על-ידי סוכן סורר וסוציופת שמציע פרס על ראשו. ב-22.7.

המפלצת מהים – The Sea Beast – נערה מתגנבת לספינתו של צייד מפלצות ים אגדי, יחד הם יוצאים למסע במים לא מוכרים ועושים היסטוריה. ב-8.7.

השפעה – Persuasion – שמונה שנים אחרי שאן אליוט השתכנעה לא להתחתן עם גבר נאה ממשפחה ענייה, הם נפגשים שוב. האם היא תנצל את ההזדמנות השנייה לאהבת אמת. ב-15.7.

נטפליקס – דוקומנטרי

לעולם אל תפסיק לחלום: חייו ומורשתו של שמעון פרס – Never Stop Dreaming: The Life and Legacy of Shimon Peres – רוב הפוליטיקאים רודפים אחרי כוח ושררה. הוא רדף אחר השלום. ההשפעה והיושרה של שמעון פרס מילאו תפקיד חיוני בהקמתה של מדינת ישראל ובהגנה עליה. ב-13.7.

האיש השנוא ביותר באינטרנט – The Most Hated Man on the Internet – סדרה תיעודית הבוחנת את המאבק שמנהלת אם כנגד בעליו של אתר פורנו. ב-27.7.

אוכל רחוב: ארה”ב – Street Food: USA – עונה זו של אוכל רחוב מתמקדת בטבחים, במומחים לצליית בשר, במוכרי טאקו, בלונצ’רוס ובגיבורים קולינריים – כולם מארה”ב. ב-26.7.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

המקרן הנייד של סמסונג – FreeStyle הגיע לישראל

דיעה: האינטרנט הישראלי מתאחד נגד דיסני+

צפו בטריילרים לסדרות והסרטים שיעלו בדיסני+ בישראל

השאר תגובה

%d