חדשות

האוזניות החדשות של Nothing יגיעו לארץ בנובמבר

חברת Nothing הכריזה על אוזניות ה-Ear (Stick) המגיעות עם מארז בעיצוב ליפסטיק. האוזניות יגיעו לארץ בסוף נובמבר

חברת Nothing הכריזה היום (רביעי) על אוזניות חדשות – Ear (Stick). מדובר באוזניות השניות שהחברה הצעירה מוציאה לשוק, אחרי ה-ear (1) (לסקירה המלאה) והסמארטפון  – Phone (1) (לסקירה המלאה).

Nothing Ear (Stick). צילום יח״צ
Nothing Ear (Stick). צילום יח״צ

ה-Ear (Stick) מגיעות בעיצוב דומה ל-ear (1), עדיין במראה שקוף, כאשר השוני העיקרי שהן יושבות באופן פחות חודרני בתעלת האוזן ואין להן מתאמי סיליקון, המספקים בידוד מרעשי הסביבה. לדגם החדש גם אין מסנן רעשים אקטיבי (ANC) בשונה מהדגם הקודם. כמו כן, מארז הנשיאה מעוצב במראה המזכיר ליפסטיק – מארז גלילי שקוף בחלקו.

בקטגוריית הסאונד, Nothing שילבה כאן דרייבר דינמי של 12.6 מ״מ. הדרייבר הזה אמור לספק באסים עמוקים וחדות. בחברה אומרים שאיכות הצליל נשארת עקבית גם בתדרים הגבוהים והנמוכים. תוכנת – Bass Lock Technology מודדת את צורת תעלת האוזן של המשתמש ואת ההתאמה של האוזניות, כאשר היא מזהה כמה באס הולך לאיבוד בעת הלבישה.

Nothing Ear (Stick). צילום יח״צ
Nothing Ear (Stick). צילום יח״צ

בתחום הדיבור, Nothing סיפקת את טכנולוגיית Clear Voice המציעה שלושה מיקרופונים, אשר לדברי החברה עובדים יחד עם אלגוריתמים מעודכנים בכדי לסנן רעשי רקע חזקים יותר, ומגבירים את הקול כאשר נמצאים ליד רוח או רעשים של אנשים.

הסוללה של האוזניות מספקת עד 7 שעות של האזנה ועד 3 שעות דיבור. באמצעות המארז נשיאה מקבלים סך הכל 29 שעות עבודה. 10 דקות של טעינת האוזניות במארז מספקות עד שעתיים ניגון. 

Nothing Ear (Stick) – יגיעו לישראל בסוף נובמבר

המחיר של ה-Ear (Stick) יעמוד בעת ההשקה על 400 שקל ברשת באג, כאשר לאחר מכן המחיר יעלה ל-450 שקל. מדובר במחיר דומה לזה של ה-ear (1) שעמד בעת ההשקה וגם היום על 380 שקל. אומנם מדובר בשני מוצרים הנמכרים במחיר דומה, אבל דווקא הדגם הזול יותר הוא המתקדם יותר. ב-Nothing פתרו את הבעיה הזאת, כאשר הודיעו לאחרונה שהם מעלים את המחיר ל-ear (1) בעולם מ-100 דולר ל-150 דולר (עליית המחיר כרגע לא הגיעה לישראל). ב-Nothing אמרו שהסיבה לעליית המחיר הוא עלייה בעלויות הייצור.

ה-Ear (Stick) יגיעו לישראל ב-20 לנובמבר והמכירה המוקדמת שלהן כבר התחילה באתר רשת באג.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: