לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים בדצמבר בדיסני+

דיסני+ עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש דצמבר. בין התכנים: אמסטרדם, אוצר לאומי: קצה ההיסטוריה וצ׳אנס אחרון לאהבה

שירות הסטרימינג דיסני+ פרסם אלו תכנים חדשים יעלו בו בחודש דצמבר.

אמסטרדם – Amsterdam – זהו סיפור פשע מקורי על שלושה חברים קרובים שמוצאים את עצמם במרכזה של אחת מהמזימות הסודיות המזעזעות ביותר בהיסטוריה האמריקאית. הסיפור מתרחש בשנות השלושים, כאשר שלושה חברים: רופא ועורך דין, שניהם יוצאי מלחמת העולם הראשונה שנפצעו בקרב, והאחות שטיפלה בשניהם בבית החולים בבלגיה. השלישייה כרתה ברית באמסטרדם להיות שם תמיד אחד בשביל השני. שנים לאחר מכן, הם מתאחדים בניו יורק, שם הם מואשמים על לא עוול בכפם בפשע והופכים ברגע אחד לחלק מקנוניה עולמית. ב-14 בדצמבר.

לילה מוטרף במוזיאון: שובו של קאמונרה – Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again – הרפתקה מצוירת המבוססת על סדרת הסרטים. עבודת הקיץ של ניק דיילי בתור שומר הלילה במוזיאון האמריקאי לתולדות הטבע היא עבודה מאתגרת לכל תלמיד תיכון. למרבה המזל, הוא הולך בעקבותיו של אביו וכבר מכיר את הלוח העתיק אשר מקים לתחייה את כל המוצגים במוזיאון עם רדת השמש. ניק שמח לראות את חבריו הוותיקים, ביניהם טדי, סאקאג’וויה ורקס. אך כשהשליט המשוגע קאמונרה בורח עם תוכניות לשחרר את צבא המתים שלו, ניק יצטרך לעצור את המלך המטורף ולהציל את המוזיאון אחת ולתמיד. ב-9 בדצמבר.

אוצר לאומי: קצה ההיסטוריה -National Treasure: Edge of History  – בזמן שג’ס ולנצואלה מחפשת את האוצרות הגדולים בהיסטוריה, היא חושפת את העבר הסודי של משפחתה. ב-14 בדצמבר.

יומנו של חנון 2 – רודריק שולט – Diary of A Wimpy Kid: Rodrick Rules – גרג הפלי תלמיד חטיבה רדוף חרדות מתמודד עם האתגר הגדול ביותר שלו עד עתה: לשרוד סוף שבוע שלם לבד עם אחיו רודריק תוך שהוא נשמע לרשימה גדלה והולכת של כללים שהוא ממציא. ב-2 בדצמבר.

צ’אנס אחרון לאהבה – LA ÚLTIMA – סיפורה של קנדלה, צעירה שעובדת בחברת לוגיסטיקה ומנסה להגשים את חלומה להיות זמרת. חייה משתנים כשפדריקו אריסה, מנהל חברת הקלטות, שומע אותה שרה במועדון. באותו ערב, קנדלה נתקלת בדייגו, בחור שלמד איתה בתיכון, ועכשיו מנסה להתפרנס מאגרוף, בעוד הוא מחפש את האיזון בין לאמן ילדים לבין השתתפות בקרבות לא-חוקיים. הם אמנם לא התראו במשך שנים, אבל אחרי המפגש המקרי באותו ערב, חייהם משתנים מן הקצה אל הקצה. בסיפורם, קנדלה ודייגו יתגברו על מכשולים ואכזבות, ויחוו תקווה, אהבה וחברות. ב-2 בדצמבר.

בית הספר היסודי אבוט – Abbott Elementary – קומדיה העוקבת אחר קבוצה של מורים מסורים ומנהלת אחת קצת חסרת רגישות, בעודם צולחים את החיים בבית ספר ציבורי בפילדלפיה. למרות שהסיכויים נגדם, הם נחושים בדעתם לעזור לתלמידים שלהם להצליח בחיים, ועל אף שהם דלים הן במספר והן בתקציב, הם אוהבים את מה שהם עושים, גם אם הם לא אוהבים את היחס המאוד לא מזהיר של ועד ההוראה המחוזי כלפי חינוך ילדים. ב-7 בדצמבר.

אטלנטה: עונה 3 – Atlanta – אטלנטה סובבת סביב ארנסט “ארן” מרקס, מתבודד שחוזר לעיר הולדתו אטלנטה, ג’ורג’יה לאחר שנשר מפרינסטון. עם הגעתו, הוא מגלה שבן דודו אלפרד הפך למופע הראפ החדש והלוהט ביותר של אטלנטה. הסדרה עוקבת אחר בני הדודים בדרכם דרך סצנת הראפ באטלנטה, שבה דעותיהם המנוגדות על אמנות, מסחר, הצלחה וגזע יהפכו את המסע שלהם לכל דבר מלבד קל. ב-28 בדצמבר.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

2 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: