בריאות

אפשר להיפטר מכרטיס קופת החולים – מכבי עוברת לארנק של גוגל ואפל

קופת החולים מכבי מאפשרת (לחלק) ממבוטחיה להעביר את כרטיס הקופה לארנקים של גוגל ואפל ובכך להזדהות במרפאות ובתי החולים שלה. אלפי ישראליים הספיקו מהבוקר להתחבר לשירות

קופת החולים מכבי שירותי בריאות הודיעה היום (שלישי), שהיא מאפשרת לראשונה בארץ (מבין שאר קופות החולים) להעביר את הכרטיס קופה הפיזי שלה לארנקים הדיגיטליים של גוגל ואפל ובכך להזדהות בסניף רק עם הסמארטפון והשעון החכם.

מכבי - כרטיס דיגיטלי. קרדיט יח״צ
מכבי – כרטיס דיגיטלי. קרדיט יח״צ

השדרוג הזה יאפשר למבוטחי מכבי להתקדם צעד נוסף בדרך להיפטר מהארנק הפיזי שלהם ובמיוחד להורים, שצריכים להחזיק גם את הכרטיסים של ילדיהם הקטנים. זה לצד המעבר של כרטיסי האשראי לארנקים הדיגיטליים בשנה שעברה.

כרגע הפתרון הזה זמין רק עבור מבוטחי מכבי במרכזים הרפואיים ובמרפאות בערים קריית אונו, גני תקווה וגבעת שמואל, וכן במוקד הילדים ובסניף ״מכבי פארם״ במרכז הרפואי מכבי ״השלום״ בתל אביב, אבל במכבי מבטיחים שבמהלך שנת 2023 יתרחב השירות בהדרגה לכל המרכזים הרפואיים ברחבי הארץ.

הכרטיס הדיגיטלי בסמארטפון יאפשר ביקורים במרפאות הרופאים השונים, שירותי מעבדה, שירותי משרד, מרפאות האחיות, מכונים, בתי המרקחת של מכבי פארם, רשת ״אסותא מרכזים רפואיים״, רשת ״מכבידנט״ ורשת ״מכבי טבעי״.

במענה לשאלת The Gadget Reviews, סיפרו במכבי שמהבוקר כבר נרשמו 6,000 מבוטחי הקופה לשירות. כל לקוחות הקופה יכולים להעביר את הכרטיס שלהם לארנק של גוגל ואפל כבר היום, אבל להשתמש בו רק בסניפים בהם השירות פעיל.

״השירות שיזמנו במכבי יקל על חברי מכבי ובעיקר על המשפחות״, אומרת סיגל דדון-לוי, מנכ״לית שירותי בריאות, ״השירות החדש מביא בשורה משמעותית לרפואת הקהילה ומתאים את עצמו לעידן החדש. נמשיך לפתח מוצרים חדשים וחדשניים לטובת חברי מכבי״.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: