חדשות

גרמין השיקה אפליקציה לקבוצות ריצה

אפליקציית Garmin Clipboard מיועדת לקבוצות ריצה, כאשר היא מאפשרת למאמנים לעקוב אחר התקדמות האימונים ולהעביר תוכניות אימון למתאמנים

גרמין השיקה היום (רביעי) את האפליקציה שלה עבור קבוצות ריצה – Garmin Clipboard. מדובר באפליקציה ללא תשלום, המיועדת עבור מאמנים ולספורטאים בניהול אימונים, במעקב אחר נתונים, וניצול מיטבי של מאות אימונים מובנים מראש.

Garmin Clipboard. צילום מסך
Garmin Clipboard. צילום מסך

האפליקציה של גרמין (יבואנית רשמית רונלייט) היא כלי המשפר את הקשר של המאמן עם המתאמנים שלו, הוא יכול לשלוח באמצעותה מרחוק תוכניות אימון ישירות לשעונים החכמים של גרמין. בסוף כל אימון המאמן מקבל את נתוני המתאמנים בצורה ברורה, על מנת לנתח ולתת הערות הן בצורה פרטנית והן בתצורה קבוצתית. כל מאמן יכול לעבד כמות גדולה של דאטה בצורה וויזואלית ופשוטה.

Garmin Clipboard מספקת למאמנים מעקב אחר דינמיקת ריצה וספרינטים (בשעונים תומכים), גישה למאות אימונים מובנים מראש, הוספת אימונים מותאמים אישית, עדכון על תהליכי פציעה והתאוששות של ספורטאים, סנכרון הודעות ויעדים עם צוותים שלמים. 

עבור המתאמנים האפליקציה מאפשרת לעקוב אחר סטטיסטיקות ריצה, רישום פציעות ותהליכי החלמה, סקירת אימונים והודעות שנשלחו ישירות מהמאמן, השארת הודעות למאמן וצפייה בתחזיות מזג האוויר לקראת אימונים בחוץ.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: